M: Pokkerilaud!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • imthcplant
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #1

    M: Pokkerilaud!

    Müüa siis pokkerilaud. Suuruselt sarnane Triobeti kokkupandavate laudadega. Pildimaterjali pean otsima pisut, kuna ei viibi ise hetkel seal, kus laud asub. Joogitopsi hoidjad sügavamad kui Triobeti laudadel. Plekist Coca/fanta/sprite ja õllede purgid mahuvad täpselt sisse ja pole ohtu, et need ümber võiksid minna. Kahjuks on puudu üks joogitopsihoidja, aga sinna mahub ka tavaline õlle klaas täiesti mõnusasti sisse!
    Laua kattel väike umbes 2cm pikkune lõhe sees kuid see ei mõjuta mängimist absoluutselt.
    Laua kate punane, servad pehmemad ja õrnalt kõrgemad kui triobeti laudadel. Joogitopsihoidjad on laua ääres umbes 15cm laisuse puiduimitatsiooniga alas. Lauda vähe kasutatud! Kõik kes näinud lauda, neile on see ka meeldinud!
    Ootan pakkumisi!
    Laua asukoht siis Tartu!
  • imthcplant
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #2
    Re: M: Pokkerilaud!

    Kuidas see pildi lisamine siia käib? Kuidagi maru lollina tunnen ennast.

    Comment

    • Romka
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1544

      #3
      Re: M: Pokkerilaud!

      www.upload.ee lae ülesse ja siis postita siia see aadress mis on [img][/img] tagide vahel

      Comment

      • imthcplant
        Grinder
        • Sep 2009
        • 737

        #4
        Re: M: Pokkerilaud!

        Comment

        • imthcplant
          Grinder
          • Sep 2009
          • 737

          #5
          Re: M: Pokkerilaud!

          Algselt postitas Romka Vaata postitust
          www.upload.ee lae ülesse ja siis postita siia see aadress mis on [img][/img] tagide vahel
          Tänud! Kahjuks jõuti sutsu ette!

          Comment

          • imthcplant
            Grinder
            • Sep 2009
            • 737

            #6
            Re: M: Pokkerilaud!

            Kellelgi ei ole huvi? Kuidas selline asi nüüd võimalik on ? :D

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #7
              Re: M: Pokkerilaud!

              Mis hinna kanti?

              Comment

              • imthcplant
                Grinder
                • Sep 2009
                • 737

                #8
                Re: M: Pokkerilaud!

                Algselt postitas Romka Vaata postitust
                Mis hinna kanti?
                Vähemalt 100€ tahaks saada!

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #9
                  Re: M: Pokkerilaud!

                  100€ tundub väga hea hind.

                  Pane kuulutus Soovi üles, pokker nii popp ja usun, et saad kiirelt lahti selle hinnaga.

                  Comment

                  • Majandaja
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 2133

                    #10
                    Re: M: Pokkerilaud!

                    Millised jalad sellel laual on ning kas need käivad kokku ka?

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #11
                      Re: M: Pokkerilaud!

                      imthcplant, vaata oma inboxi, pakkumine.

                      Comment

                      • imthcplant
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 737

                        #12
                        Re: M: Pokkerilaud!

                        Jalad on metallist ja käivad kokku küll, nn kõhualla saab need lükata. Nagu need kõik lauad on! Jalgu pidilt natukene ka näha ju, peaks aimu saama küll. Pakuti 100€, kui keegi täna üle ei paku, siis annan homme selle hinna eest ära!

                        Comment

                        • V4LDO
                          FPP Pro
                          • Jun 2010
                          • 229

                          #13
                          Re: M: Pokkerilaud!

                          Minu pakkumine on 120€ ning tulen kasvõi täna järgi.

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #14
                            Re: M: Pokkerilaud!

                            ma üle ei viitsi pakkuda. Läheb siis Valdole kui keegi teine ei taha.

                            Comment

                            • imthcplant
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 737

                              #15
                              Re: M: Pokkerilaud!

                              Läheb, siis Valdole ilmselt jah, kui ta minuga täna ühendust võtab.

                              Comment

                              Working...