M: 3 nutitelefoni, iPad, laptop

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #1

    M: 3 nutitelefoni, iPad, laptop

    Kõikidel asjadel OstaKohe hind (ehk oled selle hinnaga nõus ostma on antud vidin kohe sinu) ja kuni kolmapäeva, 19. veebruarini kell 23:59 toimub oksjon - kes selleks ajaks parim pakkuja saab endale (kasvõi €1). Müügikuulutused hetkel üleval 3-s Eesti foorumis (PokkeriProd, Hinnavaatlus, Neonet). Kõikide asjade postikulu tasun mina juhul kui SmartPost (€2.95) või soovi korral mingi odavam variant sobib. Kui soovid mõnda kallimat postiteenust tuleb lisasumma endal tasuda :)

    Kõik asjad ostetud uuena Eestist ja olen olnud ainuke omanik.



    iPhone 3G 16GB:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Kaasa kummist kaitseümbris. Kõrvaklapid puuduvad. Eest tip-top, tagant üsna kriibitud. Telefonil EMT-lukk ehk töötab ainult EMT ja Diili kaartidega, eemaldamine peaks maksma €25 EMT-s.

    OstaKohe: €50



    iPhone 4 16GB:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Ostetud EMT-st 13.05.2011. Kaasa plastik-kaitseümbris, kõrvaklapid. Väga heas seisukorras, day 1-st olnud peal kaitsekiled (praegu ka) ja ümbris. Kilede tõttu võib tunduda piltidelt, et kriibitud, reaalselt pole ühtegi kriipsu, ainult väike täke allosas. Telefonil EMT-lukk ehk töötab ainult EMT ja Diili kaartidega, eemaldamine peaks maksma €25 EMT-s.

    OstaKohe: €175



    HTC One 32GB:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Ostetud EMT-st 01.08.2013, ehk tõenäoliselt on tal veel garantii. Kaasa plastik-kaitseümbris, kõrvaklapid (pole kordagi kasutatud). Esimene pool väga heas seisukorras ja ekraanil peal kaitsekile (ekraanil kriime pole), tagumisel poolel mõned üksikud täkked ja T-täht on puudu. Mingisugust operaatorilukku pole.

    OstaKohe: €350



    iPad 16GB 3G:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Ostetud Ox.ee-st. Kaasa kaitseümbris mis on olnud peal kohe algusest, seetõttu iPad väga heas konditsioonis, ainult paar pisikest kriimu ekraanil.

    OstaKohe: €100



    Dell XPS1645:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Ekraan: 15.6" FullHD 1920x1080
    Protsessor: Intel Core i7 Q 720 @ 1.60Ghz
    Videokaart: ATI Mobility Radeon HD4670
    RAM: 4GB DDR3 1333Mhz
    Kõvaketas: 500GB 7200RPM
    Windows 7 Home Premium 64-bit, DVD-RW, taustvalgustusega klaviatuur, aku peab 1-2h

    Ostetud Flex.ee-st. Füüsiliselt väga heas korras, 99% ajast olnud lisamonitori-hiire-klaviatuuri taga ehk kulumisjälgi pole.

    OstaKohe: €350 (võimalik, et läpaka OstaKohe hind veel muutub)
    Last edited by Codecci; 14.02.14, 19:00.
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: M: 3 nutitelefoni, iPad, laptop

    Kuna teistes foorumites arvatavasti aktiivne pakkumine käib siis oleks tänulik kui siin ka seisu kirielt uuendad:=)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: M: 3 nutitelefoni, iPad, laptop

      Ja, et OT poleks siis Ipad 30€

      Comment

      • kondor
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 339

        #4
        Re: M: 3 nutitelefoni, iPad, laptop

        ipadi 40

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #5
          Re: M: 3 nutitelefoni, iPad, laptop

          i bljääd 40,1

          Comment

          • vonkartoffel
            Pokkerihai
            • May 2009
            • 1658

            #6
            Re: M: 3 nutitelefoni, iPad, laptop

            obv busto, aitan ka välja pakun HTC 1 eur

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #7
              Re: M: 3 nutitelefoni, iPad, laptop

              Busto jah. Aga ärme siin seda teemat aruta.

              iPad müüdud.

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #8
                Re: M: 3 nutitelefoni, iPad, laptop

                Krt HTC vastu oleks isegi huvi aga välimus ikka väga roim. Sellel korpust ei vaheta ka eriti.

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #9
                  Re: M: 3 nutitelefoni, iPad, laptop

                  Pakun läppari OK ära.

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #10
                    Re: M: 3 nutitelefoni, iPad, laptop

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Busto jah. Aga ärme siin seda teemat aruta.

                    iPad müüdud.
                    40,1 eest w

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #11
                      Re: M: 3 nutitelefoni, iPad, laptop

                      Nah, privaatsõnumi teel üks PokkeriProde kasutaja ostis ära OK €100 eest.

                      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                      Pakun läppari OK ära.
                      Sold!

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #12
                        Re: M: 3 nutitelefoni, iPad, laptop

                        Järelejäänud asjade parimad pakkumised:

                        HTC One €150 (naksitrall, Neonet)
                        iPhone 3G €1 (qlite, Neonet)
                        iPhone 4 €130 (Roman, Neonet)

                        Comment

                        • Cash87
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1402

                          #13
                          Re: M: 3 nutitelefoni, iPad, laptop

                          Iphone 3G 5€

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #14
                            Re: M: 3 nutitelefoni, iPad, laptop

                            iphone 3g ... 6 euri lol

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #15
                              Re: M: 3 nutitelefoni, iPad, laptop

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              iphone 3g ... 6 euri lol
                              keep dreamin. 7€

                              Comment

                              Working...