O: Vana raal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #1

    O: Vana raal

    Kellegil mõni vanem töökorras arvuti jalus siis ostaks hea hinnaga. Pm netis käimiseks ja mingeid lahjemaid mänge võiks ka jooksutada. Praegu kahju vaadata kuidas inmene ootab arvuti käivitamist ca 5 min.

    Monitori pole vaja.
Working...