O: pokkerilauda

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rynno
    Grinder
    • Feb 2009
    • 511

    #1

    O: pokkerilauda

    Ostan pokkerilauda, kasutatud või uut,võiks olla kõige tavalisem selline triobeti laua sarnane.
    Laud ise võiks olla kasutatud aga soliidne ja terve.
    Asun Tallinnas, käsitööd ega risu palun mitte pakkuda
  • tiigrikutsu
    Grinder
    • Oct 2011
    • 522

    #2
    Re: O: pokkerilauda

    Aga käsitööna valminud triobeti lauda?

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #3
      Re: O: pokkerilauda

      Imo on siit ostu-müügi foorumist käinud läbi ka üks väga-väga naiss handmade laud, võimalik et parem kui Triobeti massprodukt. Nii et ära käsitsi tehtud laudu küll maha kanna nii kergekäeliselt.

      edit: Leidsin http://foorum.pokkeriprod.com/showth...-M-Pokkerilaud
      Last edited by Dnbftw; 14.11.13, 19:24.

      Comment

      • rynno
        Grinder
        • Feb 2009
        • 511

        #4
        Re: O: pokkerilauda

        ma ei kanna maha/tee maha, ma lihtsalt leian , et see ei ole minu hinnaklassist, mida otsin. selline soliidne kokukas ajaks asja hästi ära

        Comment

        • Romka
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1544

          #5
          Re: O: pokkerilauda

          Ise kirun ka et ei ostnud kui peale Triobet live neid okidokis müüdi, 150 euri tükk vist?

          Comment

          Working...