M: Dell 27" monitori

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #1

    M: Dell 27" monitori

    Müün sellist monitori.


    (pilt googlest)

    Lähen natukeseks Eestist eemale, seisab karbis ja arvatavasti seisab karbis ka peale tagasi tulekut.

    Hind 450€
  • hakkameimema
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2011
    • 349

    #2
    Re: M: Dell 27" monitori

    Mingi alghind ka on? Või see 450 ongi?

    E: Hea monitor muidu, endal üks selline juba olemas...

    Comment

    • supernova66666
      Grinder
      • Nov 2012
      • 732

      #3
      Re: M: Dell 27" monitori

      Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
      Mingi alghind ka on? Või see 450 ongi?

      E: Hea monitor muidu, endal üks selline juba olemas...
      Kui 450.- on hind, siis on see järelikult hind millega läheb müügiks ju ?

      Comment

      • hakkameimema
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2011
        • 349

        #4
        Re: M: Dell 27" monitori

        Mõtlesin, et see rohkem nagu osta kohe hind...

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #5
          Re: M: Dell 27" monitori

          450€ ongi

          unustasin lisada, et asukoht: Tallinn, Õismäe. Müügiga kiire!

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #6
            Re: M: Dell 27" monitori

            Kui on kohalik kehtiv garantii, siis võid lukku panna. Võtan ära.

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #7
              Re: M: Dell 27" monitori

              Otsin ja annan õhtu jooksul teada.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #8
                Re: M: Dell 27" monitori

                Igaks juhuks küsin veel selle ka üle - see ikka kindlalt see U2711 mitte selle odavam varaiant LCD UltraSharp U2713HM?

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #9
                  Re: M: Dell 27" monitori

                  Jah. Garantiid ei leidnud, võin omalt poolt anda 6 kuud.

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #10
                    Re: M: Dell 27" monitori

                    Suhtleb skypes edasi.

                    Comment

                    Working...