Müüa Monitor. Samsung 23" S23B350HS/EN

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Liquicity
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 454

    #1

    Müüa Monitor. Samsung 23" S23B350HS/EN

    3Kuud vana. Kaasa ostutšekk ja karp. Asub mustamäel.



    Hinnasoov 120€
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #2
    Re: Müüa Monitor. Samsung 23" S23B350HS/EN

    karp, tsekk-garantii , 90€ ja tulen järele.

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #3
      Re: Müüa Monitor. Samsung 23" S23B350HS/EN

      täna võtaks veel 100-ga. homme lähen poodi

      Comment

      • Liquicity
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2010
        • 454

        #4
        Re: Müüa Monitor. Samsung 23" S23B350HS/EN

        Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
        täna võtaks veel 100-ga. homme lähen poodi
        Ei saa enam siin müüa kuna asi läks okjonile osta.ee-s
        http://www.osta.ee/index.php?fuseact...fo&id=31940865

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #5
          Re: Müüa Monitor. Samsung 23" S23B350HS/EN

          Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
          Ei saa enam siin müüa kuna asi läks okjonile osta.ee-s
          http://www.osta.ee/index.php?fuseact...fo&id=31940865
          no problm, käisin poes ja võtsin Delli ära.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #6
            Re: Müüa Monitor. Samsung 23" S23B350HS/EN

            Mitme eurose?
            Kuidas müüal läks?

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #7
              Re: Müüa Monitor. Samsung 23" S23B350HS/EN

              müüjal* :)

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #8
                Re: Müüa Monitor. Samsung 23" S23B350HS/EN

                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                Mitme eurose?
                Kuidas müüal läks?
                200 eur.
                teisest küsimusest ei saa aru....

                Comment

                • bauss
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 737

                  #9
                  Re: Müüa Monitor. Samsung 23" S23B350HS/EN

                  pakun, et uuritakse, kas müüja kukkus perseli nagu coca vostro ostu ajal..

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #10
                    Re: Müüa Monitor. Samsung 23" S23B350HS/EN

                    mõeldud on ikka seda, et kas müüja kukkus per.seli?

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #11
                      Re: Müüa Monitor. Samsung 23" S23B350HS/EN

                      Algselt postitas bauss Vaata postitust
                      pakun, et uuritakse, kas müüja kukkus perseli nagu coca vostro ostu ajal..
                      lol, ei kukkunud. võtsin ju 200 eurise, mitte ballerite 600-se ja 500 euriste pakki ka polnud välja tõmmata vaid maksin kaardiga.
                      müüja oli jumala asjalik naisterahvas, igale küsimusele oli vastus olemas.

                      Comment

                      Working...