pakun, et uuritakse, kas müüja kukkus perseli nagu coca vostro ostu ajal..
lol, ei kukkunud. võtsin ju 200 eurise, mitte ballerite 600-se ja 500 euriste pakki ka polnud välja tõmmata vaid maksin kaardiga.
müüja oli jumala asjalik naisterahvas, igale küsimusele oli vastus olemas.
Comment