M: Monitor DELL S2340L 23"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Gang Starr
    FPP Pro
    • Sep 2012
    • 231

    #1

    M: Monitor DELL S2340L 23"

    DELL S2340L

    Ekraani suurus: 23 tolli
    Resolutsioon: 1920 x 1080 Full HD
    Kontrastisuhe: 8 000 000 : 1
    Reageermisaeg: 7 ms
    Ühendus: VGA / HDMI
    Mõõdud: 532.2 x 398.9 x 175.8 mm
    Kaal: 3.91 kg
    Värv: Must
    Garantii: 3 aastat

    Ostetud kuu tagasi 1a.ee (€165)
    Müün sest ei ole otstarvet mulle.







    Hind: €135
  • Gang Starr
    FPP Pro
    • Sep 2012
    • 231

    #2
    Re: M: Monitor DELL S2340L 23"

    bump. tee oma pakkumine.

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #3
      Re: M: Monitor DELL S2340L 23"

      Asukoht?

      Comment

      • Gang Starr
        FPP Pro
        • Sep 2012
        • 231

        #4
        Re: M: Monitor DELL S2340L 23"

        IdaViru.
        Saatmine toimub ELS plusiga ja koju kätte.

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #5
          Re: M: Monitor DELL S2340L 23"

          Huvi on, aga mõni usaldusväärne foorumillige sind vouchida saab/tahab?

          Comment

          • sorm
            Pokkerihai
            • May 2009
            • 1511

            #6
            Re: M: Monitor DELL S2340L 23"

            Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
            Huvi on, aga mõni usaldusväärne foorumillige sind vouchida saab/tahab?
            Sama hästi võid lasta mõnel enda usaldusväärsust kinnitada ja las saadab kauba ette ära. Kannad raha üle alles siis, kui kaup käes.

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #7
              Re: M: Monitor DELL S2340L 23"

              ELSi saab ka lunamaksuga saata. Maksab 2.10€

              Comment

              • supernova66666
                Grinder
                • Nov 2012
                • 732

                #8
                Re: M: Monitor DELL S2340L 23"

                Teen otsa lahti ja panen 90

                Comment

                • Mr_Kenny
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1357

                  #9
                  Re: M: Monitor DELL S2340L 23"

                  Võin vouchida.

                  Comment

                  • supernova66666
                    Grinder
                    • Nov 2012
                    • 732

                    #10
                    Re: M: Monitor DELL S2340L 23"

                    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                    ELSi saab ka lunamaksuga saata. Maksab 2.10€

                    Saad paki kätte siis alles eks, kui see kohal on, allkirja vastu . Aga mis paki sees on, seda sa ju ei näe:D

                    Comment

                    • Gang Starr
                      FPP Pro
                      • Sep 2012
                      • 231

                      #11
                      Re: M: Monitor DELL S2340L 23"

                      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                      Huvi on, aga mõni usaldusväärne foorumillige sind vouchida saab/tahab?
                      Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                      Võin vouchida.
                      Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
                      Teen otsa lahti ja panen 90
                      ots ikka lahti..

                      Comment

                      • kaval-ants
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 191

                        #12
                        Re: M: Monitor DELL S2340L 23"

                        Offtopicuna tahaks küsida, et miks lisatakse tihti müügikuulutusse müümise PŌHJUS? Kas see on mingi
                        spetsiaalne taktika vms?
                        Kui hind on minule sobiv, siis ma lihtsalt ostan selle ära - ma ei oska küll välja mōelda ühtegi müügi pōhjust, mis vōiks minu ostmise otsust kuidagi mōjutada...

                        Comment

                        • Mr_Kenny
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1357

                          #13
                          Re: M: Monitor DELL S2340L 23"

                          Algselt postitas kaval-ants Vaata postitust
                          Offtopicuna tahaks küsida, et miks lisatakse tihti müügikuulutusse müümise PŌHJUS? Kas see on mingi
                          spetsiaalne taktika vms?
                          Kui hind on minule sobiv, siis ma lihtsalt ostan selle ära - ma ei oska küll välja mōelda ühtegi müügi pōhjust, mis vōiks minu ostmise otsust kuidagi mōjutada...
                          Ranka käseb :D

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #14
                            Re: M: Monitor DELL S2340L 23"

                            100€

                            Comment

                            • mortalvombat
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jul 2010
                              • 412

                              #15
                              Re: M: Monitor DELL S2340L 23"

                              Algselt postitas kaval-ants Vaata postitust
                              Offtopicuna tahaks küsida, et miks lisatakse tihti müügikuulutusse müümise PŌHJUS? Kas see on mingi
                              spetsiaalne taktika vms?
                              Kui hind on minule sobiv, siis ma lihtsalt ostan selle ära - ma ei oska küll välja mōelda ühtegi müügi pōhjust, mis vōiks minu ostmise otsust kuidagi mōjutada...
                              Et sa ei arvaks, et toode on vigane või lihtsalt kräpp.

                              Comment

                              Working...