Müüa mugav kontoritool!
Collapse
X
-
Re: Müüa mugav kontoritool!
Tõenäoliselt kleepud kinni jah :(Algselt postitas kjmrc Vaata postitustKas suvel otseses mõttes see tool inimnaha külge ei kleebi ennast ära?
Comment
-
-
Re: Müüa mugav kontoritool!
Kõik meist ei mängi naked.Algselt postitas kjmrc Vaata postitustNo aga on ju :D
Palja kintsuga tekib mõnus vahatamise tunne kui kaua nahktooli peal istud :D
Comment
-
-
Re: Müüa mugav kontoritool!
Osta endale kont. :)Algselt postitas kjmrc Vaata postitustKas suvel otseses mõttes see tool inimnaha külge ei kleebi ennast ära?
Ega see kunstnahk on nagunii ebameeldiv. Minul on lambanahad selle peale katteks pandud (talvel ka mõnusam).
Comment
-
Re: Müüa mugav kontoritool!
Sul seee link ei tööta mis avapostituses.
L-Eesti kanti pole asja jah ?
Comment
-
Re: Müüa mugav kontoritool!
Hetkel 2 inimest soovi avaldanud ja Pumper tuleb vb homme vaatama kui talle sobib aeg.
Kui nendega kokkulepele ei saa siis tegelt ma saaks võibolla isegi Tartu lasta toimetada selle kuna meil töö juures läheb iga päev kaubaauto Tartu. Peaksin lihtsalt uurima natukene kuhu ta seal läheb ja kas seal mõni müügimees/autojuht ise äkki saaks edasi anda selle. :)
/Ja siin link ka uuesti
Last edited by Romka; 04.12.12, 20:30.
Comment
-
Re: Müüa mugav kontoritool!
+1 sormile, lisaks mul on ära väsinud käetoe kinnituspoltide toolisisesed mutrid(käetugi liigub suht suure amplituudiga vasakule paremale. Aga muidu norm ja mugav
E: mugavuse kohta ei oska öelda, endal on see suurte meeste variant sellest toolist :D
Comment

Comment