Müüa mugav kontoritool!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #1

    Müüa mugav kontoritool!





    ~1,5 aastat vana, samas 11 kuud selle aja sees olin ajatennistuses.

    Hästi hoitud, seljatoe taga all on paar väikest kriimu nahal mis silma ei hakka niisama.

    Alghinnaks paneks 80 euri.

    Btw siinsetel kasutajatel peaks päris mitmel see tool olemas olema ja paljud siit seda soovitanud.
    Last edited by Romka; 04.12.12, 20:30.
  • sorm
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1511

    #2
    Re: Müüa mugav kontoritool!

    Mul on selline olnud mingi 2 aastat ja kui ma ei eksi oli HCC ka. Suht mugav ja sellise hinna eest vägagi hea. Ainuke probleem on see, et käetugede pealt väsib nahk ja seal sees olev polster ära.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #3
      Re: Müüa mugav kontoritool!

      Kas suvel otseses mõttes see tool inimnaha külge ei kleebi ennast ära?

      Comment

      • Mr_Kenny
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1357

        #4
        Re: Müüa mugav kontoritool!

        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
        Kas suvel otseses mõttes see tool inimnaha külge ei kleebi ennast ära?
        Tõenäoliselt kleepud kinni jah :(

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #5
          Re: Müüa mugav kontoritool!

          No aga on ju :D

          Palja kintsuga tekib mõnus vahatamise tunne kui kaua nahktooli peal istud :D

          Comment

          • gamblingFTW
            Vana Tegija
            • Aug 2012
            • 1122

            #6
            Re: Müüa mugav kontoritool!

            Saaks kuidagi tartu, ostaks kohe ära.

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #7
              Re: Müüa mugav kontoritool!

              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
              No aga on ju :D

              Palja kintsuga tekib mõnus vahatamise tunne kui kaua nahktooli peal istud :D
              Kõik meist ei mängi naked.

              Comment

              • Mr_Kenny
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1357

                #8
                Re: Müüa mugav kontoritool!

                Kotid kleepuvad kinni :D

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #9
                  Re: Müüa mugav kontoritool!

                  Naked oled, siis hiiter gtd.

                  Comment

                  • K2okfor_Mey
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2012
                    • 429

                    #10
                    Re: Müüa mugav kontoritool!

                    errection=heater

                    Comment

                    • sorm
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1511

                      #11
                      Re: Müüa mugav kontoritool!

                      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                      Kas suvel otseses mõttes see tool inimnaha külge ei kleebi ennast ära?
                      Osta endale kont. :)
                      Ega see kunstnahk on nagunii ebameeldiv. Minul on lambanahad selle peale katteks pandud (talvel ka mõnusam).

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #12
                        Re: Müüa mugav kontoritool!

                        Konti pole vaja, sest mul pole nahast tooli ja ei kavatse ka osta.. üldiselt väga kuum suvel ka korteris pole, kuna aknad on heas suunas :)
                        Lambanaha lahendus tundub solid jah.

                        Comment

                        • supernova66666
                          Grinder
                          • Nov 2012
                          • 732

                          #13
                          Re: Müüa mugav kontoritool!

                          Sul seee link ei tööta mis avapostituses.

                          L-Eesti kanti pole asja jah ?

                          Comment

                          • Romka
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1544

                            #14
                            Re: Müüa mugav kontoritool!

                            Hetkel 2 inimest soovi avaldanud ja Pumper tuleb vb homme vaatama kui talle sobib aeg.
                            Kui nendega kokkulepele ei saa siis tegelt ma saaks võibolla isegi Tartu lasta toimetada selle kuna meil töö juures läheb iga päev kaubaauto Tartu. Peaksin lihtsalt uurima natukene kuhu ta seal läheb ja kas seal mõni müügimees/autojuht ise äkki saaks edasi anda selle. :)

                            /Ja siin link ka uuesti
                            Last edited by Romka; 04.12.12, 20:30.

                            Comment

                            • Junken
                              Lendur Sass
                              • Sep 2011
                              • 1039

                              #15
                              Re: Müüa mugav kontoritool!

                              +1 sormile, lisaks mul on ära väsinud käetoe kinnituspoltide toolisisesed mutrid(käetugi liigub suht suure amplituudiga vasakule paremale. Aga muidu norm ja mugav

                              E: mugavuse kohta ei oska öelda, endal on see suurte meeste variant sellest toolist :D

                              Comment

                              Working...