M: Mõningad uued riideesemed

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #1

    M: Mõningad uued riideesemed

    Tere. Kaks suurt tellimust hiljuti sportsdirectist teinud ja nagu ikka, siis mõnede asjadega ei joppa õiged suurused. Viskan ülejäänud riided siia müüki. Kõik asjad kasutamata ja uued, hinnasildid küljes enamustel.

    Hindasid hetkel ei pane. Tahaks miskit poehinna lähedast saada, aga pakkuge vabalt.


    Buy online Lacoste Men's Short-Sleeve Performance Polo Shirt from Sports Direct - The UK's NO 1 Sports Retailer. Order now online to start saving today.

    Suurus 38W S musta värvi,
    minule 186cm pikale on lühikesed



    Suurus 38W R,
    olemas see värv ja ka mustad, mis vastavad Eesti mõistes pigem 34-35 laiusele. Minule 115kg-sele ilmselgelt kitsad.



    Suurus XXL,
    mulle natuke liiga gängsta-suur.



    Suurus 11, ehk Eesti mõistes ~46.
    Olemas nii valged kui mustad. Mulle parajad, aga lihtsalt ei meeldi.




    Suurus 43.5,
    isegi lähevad jalga ja vb hakkan ise kasutama kui normi hinda ei pakuta (ise neid ei tellinud, pandi lambist kaasa)



    Keegi peene leveldamissoonega tellimusekoostaja pani need ka lihtsalt kauba peale.
    Kui kellelgi väike tütar/tuttav ja miskit ära ostab, siis annan need kaasa.
    Last edited by virukunn; 18.10.12, 16:06.
  • kallekusta
    Grinder
    • May 2012
    • 603

    #2
    Re: M: Mõningad uued riideesemed


    Suurus 11, ehk Eesti mõistes ~46.
    Olemas nii valged kui mustad. Mulle parajad, aga lihtsalt ei meeldi.

    Võtaks nii valged kui mustad. Mis hinnaks küsid kokku?

    Comment

    • kallekusta
      Grinder
      • May 2012
      • 603

      #3
      Re: M: Mõningad uued riideesemed

      Ahjaa need roosad sokid võtaks fetsihi mõttes ka

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #4
        Re: M: Mõningad uued riideesemed

        Kas neil sisetalla pikkus on ka ära märgitud?

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #5
          Re: M: Mõningad uued riideesemed

          Sweatshorty wõtaks 5 euriga. Üle ega alla ei saa, mõtlesin 1 pakkkuda, a arvan et oleksid vihastanud.

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #6
            Re: M: Mõningad uued riideesemed

            Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
            http://www.sportsdirect.com/donnay-d...rs-mens-119002
            Suurus 11, ehk Eesti mõistes ~46.
            Olemas nii valged kui mustad. Mulle parajad, aga lihtsalt ei meeldi.

            Võtaks nii valged kui mustad. Mis hinnaks küsid kokku?
            18€ kokku oleks meeldiv. Muidu peab mainima, et suht low quality asjad on, kuigi välja näevad kenad.

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            Kas neil sisetalla pikkus on ka ära märgitud?
            Ei ole vist, mina ei leidnud midagi. Märgitud lihtsalt suurused UK 9.5 EU 43.5, US 10.5
            Ma ise kannan muidu 45-46 ja need saapad läksid jalga, varvas oli natuke vastus aga käidavad siiski.


            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
            Sweatshorty wõtaks 5 euriga. Üle ega alla ei saa, mõtlesin 1 pakkkuda, a arvan et oleksid vihastanud.
            Läinud kahjuks.




            E: Sõber tellis need chinod 34 laiusega ja sai mõõdetud, et minu tellitud 38 laiusega olid täpselt 1cm laiemad.
            Last edited by virukunn; 18.10.12, 12:16.

            Comment

            • kallekusta
              Grinder
              • May 2012
              • 603

              #7
              Re: M: Mõningad uued riideesemed

              mida tähendab low quality ?? Et kui teed paar kiiremat sammu siis jäävad tallad maha?

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #8
                Re: M: Mõningad uued riideesemed

                Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                mida tähendab low quality ?? Et kui teed paar kiiremat sammu siis jäävad tallad maha?
                Seda ma ei tea, aga nt see laba mis selle krõpsu all on liigub kuidagi liiga vabalt (on ainult otsast kinnitatud) ja minu jalakujuga ei istunud ka päris hästi.

                Comment

                • Cheating
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2009
                  • 447

                  #9
                  Re: M: Mõningad uued riideesemed

                  Sorry OT.
                  Ma tellisin umbes 2 nädalat tagasi SportDirectist mõned esemed. Jälgisin vahepeal DHL-st, et kaugel kaup on. Reedel oli Rootsist Eesti jõudnud.. Ma ei tea kas Eesti DHL nädalavahetustel töötab või ei, aga mingit paki liikumist küll ei toimunud. Esmaspäeval avastasin, et pakk on uuesti lõuna Rootsi jõudnud:) Helistasin DHLi, et mis jama on? Seal tuli vastus, et küllap kaup ikka Tallinnas, võimalik programmi viga vms. Päev hiljem helistab mulle võõras inimene, kes teatab, et minu pakk on tema käes. Huvitav on see, et minu pakk oli tema paki sisse pakitud. Olen nüüd juba oma kauba ilusti kätte saanud, aga kui DHL-st pakki trackida siis see ikka vedeleb kusagil Rootsis. Ei tea mis sellisest värgist saab. Ise ma küll ei hakka neile helistama. Vot selline lugu siis:)

                  Comment

                  • Junken
                    Lendur Sass
                    • Sep 2011
                    • 1039

                    #10
                    Re: M: Mõningad uued riideesemed

                    reaalsuses nad siis sellised
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #11
                      Re: M: Mõningad uued riideesemed

                      Algselt postitas Cheating Vaata postitust
                      Sorry OT.
                      Ma tellisin umbes 2 nädalat tagasi SportDirectist mõned esemed. Jälgisin vahepeal DHL-st, et kaugel kaup on. Reedel oli Rootsist Eesti jõudnud.. Ma ei tea kas Eesti DHL nädalavahetustel töötab või ei, aga mingit paki liikumist küll ei toimunud. Esmaspäeval avastasin, et pakk on uuesti lõuna Rootsi jõudnud:) Helistasin DHLi, et mis jama on? Seal tuli vastus, et küllap kaup ikka Tallinnas, võimalik programmi viga vms. Päev hiljem helistab mulle võõras inimene, kes teatab, et minu pakk on tema käes. Huvitav on see, et minu pakk oli tema paki sisse pakitud. Olen nüüd juba oma kauba ilusti kätte saanud, aga kui DHL-st pakki trackida siis see ikka vedeleb kusagil Rootsis. Ei tea mis sellisest värgist saab. Ise ma küll ei hakka neile helistama. Vot selline lugu siis:)
                      Ma 2 korda tellinud ja esimene kord oli ka jama, läksid pakid vahetusse ja sain mingi Sergei neetidega vöö hoopis endale. Lõpuks saime pakid tagasi vahetatud obv.

                      Ja ty Junken, just seda mõtlesingi, et see laba k2ib nii lahti ja see sakib imo.

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #12
                        Re: M: Mõningad uued riideesemed

                        Mis sa 9 naela eest ikka saada tahad..

                        Palju shipping muidu läks?

                        Comment

                        • kallekusta
                          Grinder
                          • May 2012
                          • 603

                          #13
                          Re: M: Mõningad uued riideesemed

                          Krt need näevad rohkem toasusside moodi välja. Mingi 10 euri kokku võtaks mõlemad ära. Rohkem küll maksta ei taha. Kui sobib siis anna mingi arve number or smth või Tartus, Võrus arveldaks käest kätte

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #14
                            Re: M: Mõningad uued riideesemed

                            Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                            Mis sa 9 naela eest ikka saada tahad..

                            Palju shipping muidu läks?

                            Esimenekord 18, teine kord 10 midagi (teine tellimus oli kallim).

                            Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                            Krt need näevad rohkem toasusside moodi välja. Mingi 10 euri kokku võtaks mõlemad ära. Rohkem küll maksta ei taha. Kui sobib siis anna mingi arve number or smth või Tartus, Võrus arveldaks käest kätte

                            Toasussid on ka kallimad. 15€ mõlema eest, saad fetishisokid ka kaasa :)

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #15
                              Re: M: Mõningad uued riideesemed

                              Algselt postitas virukunn Vaata postitust

                              Ei ole vist, mina ei leidnud midagi. Märgitud lihtsalt suurused UK 9.5 EU 43.5, US 10.5
                              Ma ise kannan muidu 45-46 ja need saapad läksid jalga, varvas oli natuke vastus aga käidavad siiski.
                              Kui need novembri alguses veel alles on, siis olen väga tõenäoliselt huvitatud. Kas sa elad ikka põhi- või osakohaga Rakveres? Mis ok hind muidu?

                              Comment

                              Working...