M: X53U ASUS

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Heroiin
    Bännitud
    • Jul 2012
    • 198

    #1

    M: X53U ASUS

    Selline tutikas läppar ka müüki
    Kasutatud vaid niipalju, et peale installitud driverid ja WIN 7.
    Esialgu oli peal mingi DOS süsteem.
    Ekraanil kile peal
    Kaasa karp, cd plaadid, jms mis muidu ostes kaasa tuleb.

    Paku hind.

    MÜÜDUD
    Last edited by Heroiin; 02.10.12, 16:09.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: M: X53U ASUS

    Kui vähegi siis lisa pilte ka.

    Comment

    • Heroiin
      Bännitud
      • Jul 2012
      • 198

      #3
      Re: M: X53U ASUS

      Sorry et varem ei ole vastanud.


      Siit läpaka kohta rohkem infi
      Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

      Ja siit pilte:

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #4
        Re: M: X53U ASUS

        Algselt postitas Heroiin Vaata postitust
        Sorry et varem ei ole vastanud.


        Siit läpaka kohta rohkem infi
        Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

        Ja siit pilte:
        https://www.google.ee/search?q=ASUS+...FKqk0QWF9IDwDg
        Enda tehtud pildid annavad üldiselt rohkem infot edasi :).

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #5
          Re: M: X53U ASUS

          Palju pappi soovite ? Oktoobri alguses plaan osta mingi läppar, nii et veel midagi pakkuma ei hakka.

          Comment

          • Heroiin
            Bännitud
            • Jul 2012
            • 198

            #6
            Re: M: X53U ASUS

            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
            Enda tehtud pildid annavad üldiselt rohkem infot edasi :).
            Mul ei oleks üldse raske teha ise pilte, kui mul oleks mingi kaamera käepärast. Anyway kahjuks aga hetkel ei ole, kuid nagu mainisin läpakale on pandud vaid uus windows ja driverid, niipalju on teda kasutatud, mingeid kulumisjälgi ei ole ja kleepsud on peal jms.

            Eks ma otsustan palju raha tahan pakkumiste käigus.

            Comment

            • estdonk
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2011
              • 450

              #7
              Re: M: X53U ASUS

              Kuna hinda ette pole antud siis teen otsa lahti 200-ga

              Comment

              • bauss
                Grinder
                • Sep 2009
                • 737

                #8
                Re: M: X53U ASUS

                kuidas tänapäeval on võimalik, et mitte kuskilt pole kaamerat võtta, et paar klõpsu teha?
                igal suvalisel telefonil on isegi kaamera küljes ju.

                Comment

                • estdonk
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2011
                  • 450

                  #9
                  Re: M: X53U ASUS

                  Loodetavasti ei hakata ettmaksust ja homme saatmisest rääkima. Minupuhul oleks ostmine käest-kätte või ostmine läbi middleman`i.
                  A pilte masinast sooviks ka, ennem kui pakkumiste juurde läheme.

                  Comment

                  • Heroiin
                    Bännitud
                    • Jul 2012
                    • 198

                    #10
                    Re: M: X53U ASUS

                    Pole probleemi käest-kätte ostmisel :)

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #11
                      Re: M: X53U ASUS

                      Algselt postitas Heroiin Vaata postitust
                      Mul ei oleks üldse raske teha ise pilte, kui mul oleks mingi kaamera käepärast. Anyway kahjuks aga hetkel ei ole, kuid nagu mainisin läpakale on pandud vaid uus windows ja driverid, niipalju on teda kasutatud, mingeid kulumisjälgi ei ole ja kleepsud on peal jms.

                      Eks ma otsustan palju raha tahan pakkumiste käigus.
                      lol. mis telefon sul on ? nokia3310? pm igal 50 eurisel juustul telefonil on juba piisavalt hea kaamera sees et arusaadavaid pilte toota.

                      Comment

                      • Heroiin
                        Bännitud
                        • Jul 2012
                        • 198

                        #12
                        Re: M: X53U ASUS

                        Mu telefon on garantiis hetkel ja asendustelefoniks on mingi vana nokia millel ei ole kaamerat pealgi.
                        Anyway ma sebin kuskilt digika ja teen pildid ära, siis saame edasi liikuda.

                        Comment

                        • sorm
                          Pokkerihai
                          • May 2009
                          • 1511

                          #13
                          Re: M: X53U ASUS

                          Lähed tänavale ja peatad esimese mööduja (sobib ka 10 aastane laps). Lased läpakast pilti teha ja siis viskab need pildid läbi sinihamba sulle läpakasse :)

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #14
                            Re: M: X53U ASUS

                            225

                            Comment

                            • estdonk
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2011
                              • 450

                              #15
                              Re: M: X53U ASUS

                              loobun, ostsin juba mujalt.

                              Comment

                              Working...