Müüa lauaarvuti 160€

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lissavassa
    Jube Noob
    • Feb 2012
    • 149

    #1

    Müüa lauaarvuti 160€

    Nimelt müüa siis puhtalt kast selliste näitajatega:
    Protsessor Intel Pentium 2.80 GHz
    Kõvaketas 250gb
    Mängugraafika 1535 MB

    Süsteem
    Tootja: MSI
    Mudel: MS-7236
    Süsteemimälu koguhulk: 3.00GB RAM
    Süsteemi tüüp: 32-bit
    Protsessori tuumade arv: 2

    (samas siin lehel pole ka erilist infot rohkem, aga küsige julgelt siis saan homseks vastused teile)

    HIND: 160€
    Kuna arvuti omanikuks on emal mees, siis puhtalt aitan tal seda müüa.
    Lisainfo saamiseks PM!
    Last edited by lissavassa; 04.09.12, 12:36.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Müüa lauaarvuti 160€

    Pilte ka on?

    Comment

    • lissavassa
      Jube Noob
      • Feb 2012
      • 149

      #3
      Re: Müüa lauaarvuti 160€

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Pilte ka on?
      lasen homseks teha, hiljemalt lõunaks on üleval. Ise elan eraldi ja selle keeruline täna.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #4
        Re: Müüa lauaarvuti 160€

        Rohkem infot!

        Mälu ja int. videokaart peaks nagu kaks eraldi asja olema. Lisaks veel Intel P4 2,8 prosega arvuti on tõenäoliselt väärt poole vähem kui Intel Dual Core 2,8 prose arvuti.

        Comment

        • lissavassa
          Jube Noob
          • Feb 2012
          • 149

          #5
          Re: Müüa lauaarvuti 160€

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          Rohkem infot!

          Mälu ja int. videokaart peaks nagu kaks eraldi asja olema. Lisaks veel Intel P4 2,8 prosega arvuti on tõenäoliselt väärt poole vähem kui Intel Dual Core 2,8 prose arvuti.
          Pole eriline arvutispets, kuid olemas paberleht kogu infoga. Trükin kõik siia üles.

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #6
            Re: Müüa lauaarvuti 160€

            SATA kiirust kah plz

            Comment

            • estdonk
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2011
              • 450

              #7
              Re: Müüa lauaarvuti 160€

              Kus asub, ja sooviks ka andmeid

              Comment

              • lissavassa
                Jube Noob
                • Feb 2012
                • 149

                #8
                Re: Müüa lauaarvuti 160€

                Algselt postitas estdonk Vaata postitust
                Kus asub, ja sooviks ka andmeid
                Asub Võrumaal, Tartusse saab ka tuua ilmselt. Milliseid andmeid täpsemalt veel soovid? Ehk oskad öelda kuidas ma SATA kiirust saan teada?

                Comment

                • Jäämees
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1182

                  #9
                  Re: Müüa lauaarvuti 160€

                  Kas sa selle arvutile ise ligi saad?

                  Võiksid lihtsalt dxdiagi teha ja siia hardware'i copyda.

                  Comment

                  • lissavassa
                    Jube Noob
                    • Feb 2012
                    • 149

                    #10
                    Re: Müüa lauaarvuti 160€

                    Homme käin ema juures ja teen pildid ning dxdiagi printscreeni.

                    Comment

                    • lissavassa
                      Jube Noob
                      • Feb 2012
                      • 149

                      #11
                      Re: Müüa lauaarvuti 160€





                      Lasin teha paar pilti, aga kuna ma täna ei saanud ise sinna minna, siis dxdiagi teha ei saa täna.

                      Muidu pakkuda koos kuvariga, siis hind 250€.
                      Last edited by ranka; 05.09.12, 12:37. Põhjus: Parandasin pildid

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #12
                        Re: Müüa lauaarvuti 160€

                        Mis kuvar see on, et hinnale 90 euri juurde paneb ?

                        Comment

                        • lissavassa
                          Jube Noob
                          • Feb 2012
                          • 149

                          #13
                          Re: Müüa lauaarvuti 160€

                          Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                          Mis kuvar see on, et hinnale 90 euri juurde paneb ?
                          LG mingi 20 või 21 tolline, täpselt ei oska hetkel öelda. Aga kogukomplekt oli 250€ minuarust, niiet hiir ja klaviatuur ka.

                          Comment

                          • noname
                            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                            • Oct 2009
                            • 2366

                            #14
                            Re: Müüa lauaarvuti 160€

                            Comment

                            Working...