Hei.
Konsool on väga heas korras, ostetud suts üle aasta tagasi. Kaasa 2 wireless musta originaalpulti, HDMI juhe, 2 wireless mikrofoni. Konsooli näpitud ei ole, mängib originaalmänge ning xbox live gold on ka tehtud augusti lõpuni, kui keegi tahab minu kasutajaga mängida. xD
Mängudest kaasa CoD: Black Ops, Fifa 11, UFC 2009, Mingi hitman ( peast ei mäleta versiooni, mäng asub tartus), PGR 4, LIPS: number one hits, LIPS: party classics. Midagi oli vist veel, mis hetkel pähe ei turgata + kettale ostetud mängud. (Limbo üks nendest)

Lipsile ostetud juurde ka palju lugusid.
Konsool ja lisatarvikud on tõesti hästi hoitud ja originaalkarbis. Vaatan, et sarnase blank konsooli + ühe puldi hind uuena poes on 259 euri, siis võiks minu konsooli + lisavarustuse pakkumine alata 300-st eurost. 300ga tegelikult annaksin ära ka, aga konkurentsi mõttes hoian võimalused avatuna.
Müün kuivõrd tudengiajad hakkavad lõppema ning lähen UK-sse ennast täiendama, pärast seda ei kujuta ette kuhu elurajad mind viivad ning konsooli ei ole mõtet tolmu koguma ja väärtust kaotama jätta.
Nagu ikka teen pakkumise esmalt meie foorumisse ning kui huvi ei ole müün hinnavaatluses maha. Asun Augusti lõpuni Tallinnas, pärast seda veel natuke Tartus.
Parimat
Dogers
Konsool on väga heas korras, ostetud suts üle aasta tagasi. Kaasa 2 wireless musta originaalpulti, HDMI juhe, 2 wireless mikrofoni. Konsooli näpitud ei ole, mängib originaalmänge ning xbox live gold on ka tehtud augusti lõpuni, kui keegi tahab minu kasutajaga mängida. xD
Mängudest kaasa CoD: Black Ops, Fifa 11, UFC 2009, Mingi hitman ( peast ei mäleta versiooni, mäng asub tartus), PGR 4, LIPS: number one hits, LIPS: party classics. Midagi oli vist veel, mis hetkel pähe ei turgata + kettale ostetud mängud. (Limbo üks nendest)

Lipsile ostetud juurde ka palju lugusid.
Konsool ja lisatarvikud on tõesti hästi hoitud ja originaalkarbis. Vaatan, et sarnase blank konsooli + ühe puldi hind uuena poes on 259 euri, siis võiks minu konsooli + lisavarustuse pakkumine alata 300-st eurost. 300ga tegelikult annaksin ära ka, aga konkurentsi mõttes hoian võimalused avatuna.
Müün kuivõrd tudengiajad hakkavad lõppema ning lähen UK-sse ennast täiendama, pärast seda ei kujuta ette kuhu elurajad mind viivad ning konsooli ei ole mõtet tolmu koguma ja väärtust kaotama jätta.
Nagu ikka teen pakkumise esmalt meie foorumisse ning kui huvi ei ole müün hinnavaatluses maha. Asun Augusti lõpuni Tallinnas, pärast seda veel natuke Tartus.
Parimat
Dogers
Comment