Hotcocacola Blogi | Videoblog vol.4

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokkeriProde Nuhk
    RSS Uudistevoo postitaja
    • Sep 2011
    • 541

    #1

    Hotcocacola Blogi | Videoblog vol.4


    Seekord on videoblog kahes osas, sest Youtube ei aksepteeri üle 10min videosid.
    Teine osa algab natuke imelikult, sest ma ei saanud videosid ideaalselt lõigata/töödelda.





    Peace!



    Loe edasi ›››
  • ropka11
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1008

    #2
    Re: Hotcocacola Blogi | Videoblog vol.4

    Mis asja see toorelt tarre veel tähendab.

    Comment

    • widescreen
      Grinder
      • Dec 2010
      • 579

      #3
      Re: Hotcocacola Blogi | Videoblog vol.4

      Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
      Mis asja see toorelt tarre veel tähendab.
      Tartu släng..

      Comment

      • estdonk
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2011
        • 450

        #4
        Re: Hotcocacola Blogi | Videoblog vol.4

        miks sa niimoodi üles-alla hüppad. See ka tartlaste eripära mingi?

        Comment

        • PokerDevil
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1177

          #5
          Re: Hotcocacola Blogi | Videoblog vol.4

          Väga kunn!

          Fänn.

          Comment

          • K2okfor_Mey
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2012
            • 429

            #6
            Re: Hotcocacola Blogi | Videoblog vol.4

            Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
            Mis asja see toorelt tarre veel tähendab.
            Toorelt tarre tahendab ära tõmbama 30 /70 :D

            Comment

            • Konso
              Grinder
              • Nov 2009
              • 936

              #7
              Re: Hotcocacola Blogi | Videoblog vol.4

              Nice blog! Ise lähen vegasesse augusti lõpus, siis ehk ilm veits parem. Kas sa tead, kust saaks infot odavamate turniiride kohta, midagi ju ikka korraldatakse.

              Comment

              • rasmer
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1306

                #8
                Re: Hotcocacola Blogi | Videoblog vol.4

                Algselt postitas Konso Vaata postitust
                Nice blog! Ise lähen vegasesse augusti lõpus, siis ehk ilm veits parem. Kas sa tead, kust saaks infot odavamate turniiride kohta, midagi ju ikka korraldatakse.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9
                  Re: Hotcocacola Blogi | Videoblog vol.4

                  JAp, tahtsin sama lingi anda: http://www.allvegaspoker.com/rooms.php

                  Siin on hea ülevaade erinevate pokkeritubade mängudest/turniiiridest/reigist/jackpottidest jne.

                  Üles-alla ei hüppa, kyll aga istudes olen harjunud vasakut jalga väristama vms :D. Enda kaitseks võin öelda, et seda teevad pokkerilaua taga suhteliselt paljud (ma olen advanced reg ja teen seda ka tavalise laua taga...)

                  Comment

                  • sven
                    Jube Noob
                    • Nov 2010
                    • 127

                    #10
                    Re: Hotcocacola Blogi | Videoblog vol.4

                    See on site mida mina ka soovitaks, mu yks parimaid sopru ja see kellest alati % votan on selle site'i yks omanikest (Benton Blakeman).

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #11
                      Re: Hotcocacola Blogi | Videoblog vol.4

                      Phil Ivey
                      WOW! if you are anywhere near Vegas and the Rio, get here! Action starts at 2PST. Phil is at a 5th final table in 12 days! #WSOP #teamIvey
                      See more Tweets about #WSOP
                      twitter.com/search?q=%23WSOP
                      #WSOP is a hashtag on Twitter. Follow this topic and join the conversation.
                      Like · · 15023 · @philivey on Twitter · 21 minutes ago via

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #12
                        Re: Hotcocacola Blogi | Videoblog vol.4

                        600$ Venetiani deepstack 3-day turniir:
                        - 36 saavad raha
                        - 1094$ on mincash
                        - 37 000$ esikohale

                        12h genen turnat, kohe esimest levelist olen top3 stack. Edasi top10s.
                        12h peale turniiri algust ja rahamulli lõhkemist:

                        UTGst avan AQo.
                        BB call.

                        Flop: AA7
                        Ma cbet, ta call.

                        Turn: 9.
                        Ma cbet, ta raiseb väikselt, ma otsustan peale pikka tanki shoveda, sest see parem kui min-reraiseda või callida (turn oli kolmas poti).
                        Ma shoven, ta snap

                        River: 3x

                        Tal: 77
                        Mul: AQ

                        Ta floppas fulleri. See oli turniiri chipliideriks viiv pot. Tol hetkel oli ca 35 alles ja 1094$ GTD. Esikoht sai 37k. Päeva lõpuni oli jäänud ca 60min.

                        Jäin 20k peale (blindid 2500-5000/500). Ylejärgmine käsi võitsin pre allinni: KQs vs JTo
                        Sain 45k peale.
                        Siis KQs vs A6o (QxxKQ), sain 91k peale.

                        Järgmisest 3st käest kaks võitsin restealidega mina ja sain 115k peale.

                        Blindid 2500-5000/500.
                        UTGst avab sama tegelane, kes mulle ennem 77ga cooleri tegi.
                        Ma overshoven 88-ga.
                        Folditakse temani, ta tangib ca 2min ja lõpuks callib: 66

                        Flop: XXX
                        Turn: X
                        River: 6 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        *@#!ING, 12 H !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        SÄPADLgafgü
                        padfg
                        üpdfg
                        üpdlf
                        lpdfp
                        üdf
                        gad
                        fg

                        fg
                        ädpfgkf+g9sfg

                        EDIT: MINGI 35s koht ja mincash: 1094$

                        Comment

                        • Konso
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 936

                          #13
                          Re: Hotcocacola Blogi | Videoblog vol.4

                          ehk siis tõmmati toorelt tarre ära :D
                          Aga see ongi hea kui praegu tõmbavad, ME-l on vaja hakata ise tõmbama.


                          tänud teile lingi eest.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #14
                            Re: Hotcocacola Blogi | Videoblog vol.4

                            ooo jaaa

                            Comment

                            Working...