Hotcocacola Blogi | Kadri Simson, te olete idikas.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokkeriProde Nuhk
    RSS Uudistevoo postitaja
    • Sep 2011
    • 541

    #1

    Hotcocacola Blogi | Kadri Simson, te olete idikas.

    Link idioodi sõnavõtule: http://www.postimees.ee/860120/erako...ga-uhte-jalga/


    Enne lõpphääletust juhtus veel midagi, mida keskerakondlane Kadri Simson kirjeldas stenogrammi kohaselt järgnevalt: «Meie keskerakonna fraktsioonis ei saanud aru, millest selline maksusoodustus kaughasartmängudele /.../. Keskerakonna fraktsioon tegi ettepaneku tõsta kaughasartmänguna korraldatavate õnne- ja osavusmängude maksu rahandusministeeriumi poolt pakutud viielt protsendilt 18 protsendini, sest meie meelest pole see maksusoodustus põhjendatud,» seisab stenogrammis.



    Aastate pikkune Keskerakonnas viibimine pole Teie mõistusele ILMSELGELT hästi mõjunud.
    Äkki soovite enda ravile minna, maksan esimese kuu oma taskust kinni.





    Loe edasi ›››
  • Poke
    Grinder
    • Mar 2010
    • 995

    #2
    Re: Hotcocacola Blogi | Kadri Simson, te olete idikas.

    ega ta normaalne inimene vist pole jah
    googeldasin vähe leidsin selle.

    Comment

    • adam_q
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1453

      #3
      Re: Hotcocacola Blogi | Kadri Simson, te olete idikas.

      ilmselt on tegu muinasjutuga, Poke :)

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #4
        Re: Hotcocacola Blogi | Kadri Simson, te olete idikas.

        Mis asi see sulle nii vastumeelne ja vale selles artiklis oli, et sa julged eestis päris mõjukat poliitikut avalikus internetiruumis idikaks nimetada?

        Comment

        • Poke
          Grinder
          • Mar 2010
          • 995

          #5
          Re: Hotcocacola Blogi | Kadri Simson, te olete idikas.

          Algselt postitas adam_q Vaata postitust
          ilmselt on tegu muinasjutuga, Poke :)
          eesti poliitikud ka leveldavad mind nii, et ma mõhkugi aru ei saa?:D

          Comment

          Working...