Madis Erit (pettustes kahtlustatav) Blogi | That´s What She Said

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokkeriProde Nuhk
    RSS Uudistevoo postitaja
    • Sep 2011
    • 541

    #1

    Madis Erit (pettustes kahtlustatav) Blogi | That´s What She Said

    Heeey !! Long time no see… last post from 24. Dec.2011. Jesus christ im so unactive So 5 months yea… a lot of things have happened tho, im trying to make it short/interesting and in chronolocial order. Starting from 1. Jan. 2012 i flew to Turkey for a very awesome trip. Renting a car, every [...]

    Loe edasi ›››
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #2
    Re: Madis Erit Blogi | That´s What She Said

    [x] ego trough the roof

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #3
      Re: Madis Erit Blogi | That´s What She Said

      [ ] unactive

      Comment

      • Mr_Kenny
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1357

        #4
        Re: Madis Erit Blogi | That´s What She Said

        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
        [x] ego trough the roof
        This :/

        Päris veider on lugeda sellist asja :D

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #5
          Re: Madis Erit Blogi | That´s What She Said

          Miks üldse steiki on vaja küsida, kui õhtuga pole probleemi €2.8k hakkama panna?

          Comment

          • IsandJoberst
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2008
            • 326

            #6
            Re: Madis Erit Blogi | That´s What She Said

            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
            Miks üldse steiki on vaja küsida, kui õhtuga pole probleemi €2.8k hakkama panna?
            Sest ta on Madis ja ta prindib

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Madis Erit Blogi | That´s What She Said

              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
              Miks üldse steiki on vaja küsida, kui õhtuga pole probleemi €2.8k hakkama panna?
              lahe jah, kui litsimajas või stripikas (nii sain jutust aru) lüüakse 2.8k hakkama. stupidness out of control...

              Comment

              • Svenza
                Svetlana aka Buldooser
                • Oct 2008
                • 3591

                #8
                Re: Madis Erit Blogi | That´s What She Said

                Litsimaja turvamees kukkus üllatusest perseli kui 2.8K sullis letti lõi. Litsid olid ka joonelt ära minestanud.

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #9
                  Re: Madis Erit Blogi | That´s What She Said

                  Litsid minestasid sinna samasse jacuuzisse, kõik 20 tükki korraga

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Madis Erit Blogi | That´s What She Said

                    tahtsin veel küsida, et need gorgeus 2 modelli olid siis need w?

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    go gorgeus, go. tekkis ka küssa, miks naistel kotid peas on.

                    Comment

                    • tafka31
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 853

                      #11
                      Re: Madis Erit Blogi | That´s What She Said

                      naistel piinlik obv

                      Comment

                      • Dzuu
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 445

                        #12
                        Re: Madis Erit Blogi | That´s What She Said

                        oi blaaa, mis LOL :D

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #13
                          Re: Madis Erit Blogi | That´s What She Said

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #14
                            Re: Madis Erit Blogi | That´s What She Said

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #15
                              Re: Madis Erit Blogi | That´s What She Said

                              ei oskagi midagi tarka öelda.
                              +1 eelnevatele kõikidele postitustele.

                              Comment

                              Working...