Imre & Kassikese Blogi | Himos 2

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokkeriProde Nuhk
    RSS Uudistevoo postitaja
    • Sep 2011
    • 541

    #1

    Imre & Kassikese Blogi | Himos 2

    Kullake on suusareisist kena kokkuvõtte ära teinud, lisan vaid mõned isiklikud tähelepanekud. 1. Mägedes kulub arusaamatult palju õlut. Rohkem kui kuumal suvepäeval aiatöid tehes. Ärasõidueelsel päeval alkoholiletis tiirutades kaalusin 24×0,33 ja 24×0,5 kasti vahel. Otsustasin mõistagi viimase kasuks, sest väikse õllega ei jõua janune mees diivanile mahagi istuda, enne kui tuleb uue järele minna. Ja [...]

    Loe edasi ›››
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #2
    Re: Imre & Kassikese Blogi | Himos 2

    öhöhhööö.. see juba vana tõde.. et nädalaseks suusatripiks söögivarustuse ostmine on suurusjärk 35euri nägu.. aga joogipoolise peale kulub vähemalt 3-4x rohkem.. pesuehtsa amatöörist lauapedena ma ei saa jätta märkimata, et Kassike võiks juhendaja õpetusel ka lumelauda proovida.. üksinda ja ilma mingi teooriata pole seda mõtet üritada.. peale sinikate ja valu nii ei saa midgai.. aga juhul kui paar põhitõde juba selged, siis mina näiteks juba samal esimesel päeval tulin alla radadest kuhu ma suuskadega poleks eluilmaski julgenud minna.. suuska ma igatahes ei kavatse enam kunagi alla panna..

    Comment

    • kassike
      Räme Fish
      • Sep 2011
      • 21

      #3
      Re: Imre & Kassikese Blogi | Himos 2

      Algselt postitas Rage Vaata postitust
      öhöhhööö.. see juba vana tõde.. et nädalaseks suusatripiks söögivarustuse ostmine on suurusjärk 35euri nägu.. aga joogipoolise peale kulub vähemalt 3-4x rohkem.. pesuehtsa amatöörist lauapedena ma ei saa jätta märkimata, et Kassike võiks juhendaja õpetusel ka lumelauda proovida.. üksinda ja ilma mingi teooriata pole seda mõtet üritada.. peale sinikate ja valu nii ei saa midgai.. aga juhul kui paar põhitõde juba selged, siis mina näiteks juba samal esimesel päeval tulin alla radadest kuhu ma suuskadega poleks eluilmaski julgenud minna.. suuska ma igatahes ei kavatse enam kunagi alla panna..
      Ei tea, laud ei kutusnud kuigivõrd. Need algajamad olid seal ikka rohkem käpuli ja istuli kui püsti.

      Comment

      • imre
        Grand Prix Pokkeritoa Esindaja
        • Sep 2009
        • 99

        #4
        Re: Imre & Kassikese Blogi | Himos 2

        Mulle tundus ka laud teoorias jube seksikas, aga mäenõlval vaadates, kuidas laudurid hüplesid nagu hülged kuival maal läks isu kiirelt ära :)

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #5
          Re: Imre & Kassikese Blogi | Himos 2

          Esimesed 2 päeva on lauda raske sõita. Pärast seda on kulgemine juba väga mõnus. Üldiselt, kellele ema, kellele tütar

          Comment

          Working...