Mu blogi regzid teavad, et istusin vahepeal -28k augus. Swong algas ca 10. veebruar.
Praegune graafik alates 10ndast veebruarist näeb välja selline:

PEAB MEELDIMA!
Loe edasi ›››
Praegune graafik alates 10ndast veebruarist näeb välja selline:

PEAB MEELDIMA!
Loe edasi ›››