Blogi: Sven21 | Sven21 (http://sven21poker.blogspot.com/)
Collapse
X
-
Re: Sven21 blogil vahemalt korraks eluvaim sees
väärt kraam
what about lifetime plo graph ja lifetime plo graph BBdes? (koos EVga)
Comment
-
Re: Sven21 blogil vahemalt korraks eluvaim sees
Ma arvan et suht motetu on mul panna lifetime graphi, sest ma pakun et 70%+ ajast mangisin ma ilma kasutamata yhtegi handtracking software'i. Ma olen selle kohapealt dinosaurus et ma ei ole naiteks kunagi kasutanud HUD'i ja see voib ka olla paras osa pohjusest miks mul huvi langes pokkeri vastu.
Comment
-
Re: Sven21 blogil vahemalt korraks eluvaim sees
tore aus blogipostitus
Mulle tundub üldse et vanem generatsioon hakkab pokkerist tagasi tõmbuma.
Kui palju on eestis üldse üle 30-aastaseid prof pokkerimängjaid
Praegu ei tule silme ette ühtki venda
Comment
-
Re: Sven21 blogil vahemalt korraks eluvaim sees
Mismõttes? Imre, Janar, Kristjan?Algselt postitas privador Vaata postitusttore aus blogipostitus
Mulle tundub üldse et vanem generatsioon hakkab pokkerist tagasi tõmbuma.
Kui palju on eestis üldse üle 30-aastaseid prof pokkerimängjaid
Praegu ei tule silme ette ühtki venda
Comment
-
Re: Sven21 blogil vahemalt korraks eluvaim sees
Imre on pro, kuid ta on viimane aasta väga tagasi tõmbunud. Varem mängis ta väga palju turniire. Vb vanus pressib peale?
Cod, millist Kristjanit sa täpsemalt mõtled?
Comment
-
-
Re: Sven21 blogil vahemalt korraks eluvaim sees
Algselt postitas rasmer Vaata postitustOn sul äkki mingi kokkuvõttev postitus varasemast pokkerikarjäärist ? Uuematel inimestel huvitav lugemine kindlasti.
kammi blog läbi, väärt lugemine
Comment
-
Re: Sven21 blogil vahemalt korraks eluvaim sees
Janaril,Kristjanil omad toimetused ja pokkerit mängivad minu teada hobina(mis sest et kasumlikult)Mismõttes? Imre, Janar, Kristjan?
Imre võib jah tegelikult proks nimetada, aga peale unibeti ambassodori diili lõppemist mängib masendavalt vähe. Olen näindud teda mängimas Pl50, Pl100 starsis, kuid enamteeninud turniiri winenrina eeldaks ehk veidi rohkem käivet ja volüümi. Ilmselt suuri BI live turnasi ta vist ka ei mängi, sest ei taha enda raha alla panna. Aga mängib samas pokernewsi 2taalaseid BI liigasi:)
Samas noh 30+aastasel prol ikka suht raske oleks mängida ka, kui Henry ja Janari sugused "hobimängijad" on vastas
Comment
-
Re: Sven21 blogil vahemalt korraks eluvaim sees
Algselt postitas privador Vaata postitustJanaril,Kristjanil omad toimetused ja pokkerit mängivad minu teada hobina(mis sest et kasumlikult)
Imre võib jah tegelikult proks nimetada, aga peale unibeti ambassodori diili lõppemist mängib masendavalt vähe. Olen näindud teda mängimas Pl50, Pl100 starsis, kuid enamteeninud turniiri winenrina eeldaks ehk veidi rohkem käivet ja volüümi. Ilmselt suuri BI live turnasi ta vist ka ei mängi, sest ei taha enda raha alla panna. Aga mängib samas pokernewsi 2taalaseid BI liigasi:)
Samas noh 30+aastasel prol ikka suht raske oleks mängida ka, kui Henry ja Janari sugused "hobimängijad" on vastas
jap, samas järgnevad aastad niisama mune sügada ka ei saa, sest roll kuivab kokku
Comment
TC
Comment