Blogi: Sven21 | Sven21 (http://sven21poker.blogspot.com/)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sven
    Jube Noob
    • Nov 2010
    • 127

    #1

    Blogi: Sven21 | Sven21 (http://sven21poker.blogspot.com/)

  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #2
    Re: Sven21 blogil vahemalt korraks eluvaim sees

    (Y)

    Kunagi oli lemmik blogi :)

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #3
      Re: Sven21 blogil vahemalt korraks eluvaim sees

      Sai isegi omajagu loetud.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: Sven21 blogil vahemalt korraks eluvaim sees

        väärt kraam


        what about lifetime plo graph ja lifetime plo graph BBdes? (koos EVga)

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #5
          Re: Sven21 blogil vahemalt korraks eluvaim sees

          awesome

          Comment

          • sven
            Jube Noob
            • Nov 2010
            • 127

            #6
            Re: Sven21 blogil vahemalt korraks eluvaim sees

            Ma arvan et suht motetu on mul panna lifetime graphi, sest ma pakun et 70%+ ajast mangisin ma ilma kasutamata yhtegi handtracking software'i. Ma olen selle kohapealt dinosaurus et ma ei ole naiteks kunagi kasutanud HUD'i ja see voib ka olla paras osa pohjusest miks mul huvi langes pokkeri vastu.

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #7
              Re: Sven21 blogil vahemalt korraks eluvaim sees

              tore aus blogipostitus
              Mulle tundub üldse et vanem generatsioon hakkab pokkerist tagasi tõmbuma.
              Kui palju on eestis üldse üle 30-aastaseid prof pokkerimängjaid
              Praegu ei tule silme ette ühtki venda

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #8
                Re: Sven21 blogil vahemalt korraks eluvaim sees

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                tore aus blogipostitus
                Mulle tundub üldse et vanem generatsioon hakkab pokkerist tagasi tõmbuma.
                Kui palju on eestis üldse üle 30-aastaseid prof pokkerimängjaid
                Praegu ei tule silme ette ühtki venda
                Mismõttes? Imre, Janar, Kristjan?

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9
                  Re: Sven21 blogil vahemalt korraks eluvaim sees

                  Imre on pro, kuid ta on viimane aasta väga tagasi tõmbunud. Varem mängis ta väga palju turniire. Vb vanus pressib peale?

                  Cod, millist Kristjanit sa täpsemalt mõtled?

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #10
                    Re: Sven21 blogil vahemalt korraks eluvaim sees

                    rummelit ilmselt

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #11
                      Re: Sven21 blogil vahemalt korraks eluvaim sees

                      On sul äkki mingi kokkuvõttev postitus varasemast pokkerikarjäärist ? Uuematel inimestel huvitav lugemine kindlasti.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #12
                        Re: Sven21 blogil vahemalt korraks eluvaim sees

                        kas rummel laseb onlines ka?

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #13
                          Re: Sven21 blogil vahemalt korraks eluvaim sees

                          Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                          On sul äkki mingi kokkuvõttev postitus varasemast pokkerikarjäärist ? Uuematel inimestel huvitav lugemine kindlasti.

                          kammi blog läbi, väärt lugemine

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #14
                            Re: Sven21 blogil vahemalt korraks eluvaim sees

                            Mismõttes? Imre, Janar, Kristjan?
                            Janaril,Kristjanil omad toimetused ja pokkerit mängivad minu teada hobina(mis sest et kasumlikult)
                            Imre võib jah tegelikult proks nimetada, aga peale unibeti ambassodori diili lõppemist mängib masendavalt vähe. Olen näindud teda mängimas Pl50, Pl100 starsis, kuid enamteeninud turniiri winenrina eeldaks ehk veidi rohkem käivet ja volüümi. Ilmselt suuri BI live turnasi ta vist ka ei mängi, sest ei taha enda raha alla panna. Aga mängib samas pokernewsi 2taalaseid BI liigasi:)
                            Samas noh 30+aastasel prol ikka suht raske oleks mängida ka, kui Henry ja Janari sugused "hobimängijad" on vastas

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #15
                              Re: Sven21 blogil vahemalt korraks eluvaim sees

                              Algselt postitas privador Vaata postitust
                              Janaril,Kristjanil omad toimetused ja pokkerit mängivad minu teada hobina(mis sest et kasumlikult)
                              Imre võib jah tegelikult proks nimetada, aga peale unibeti ambassodori diili lõppemist mängib masendavalt vähe. Olen näindud teda mängimas Pl50, Pl100 starsis, kuid enamteeninud turniiri winenrina eeldaks ehk veidi rohkem käivet ja volüümi. Ilmselt suuri BI live turnasi ta vist ka ei mängi, sest ei taha enda raha alla panna. Aga mängib samas pokernewsi 2taalaseid BI liigasi:)
                              Samas noh 30+aastasel prol ikka suht raske oleks mängida ka, kui Henry ja Janari sugused "hobimängijad" on vastas

                              jap, samas järgnevad aastad niisama mune sügada ka ei saa, sest roll kuivab kokku

                              Comment

                              Working...