Blogi: Privador | Pokkerielu (http://80806.blogspot.com/)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokkeriProde Nuhk
    RSS Uudistevoo postitaja
    • Sep 2011
    • 541

    #1

    Blogi: Privador | Pokkerielu (http://80806.blogspot.com/)

    Peab tunnistama, et peale mv on olnud väike mõõn. Olen vist 15 turniiri mänginud cashimata
    Netis samamoodi. Ept satikad olen hävinud.

    Ei oskagi midagi öelda, aga lihtsalt jooksen halvasti. i ole nagu enda arust gamblinud ka.

    Tulemas on ept
    Alguses oli isegi mõte, et mängida 3-l main satikal.
    Kuid kui seis on selline, siis võin isegi kõigist loobuda.
    Küll aga on mul plaanis mängida 2keuri eest turbosi


    Loe edasi ›››
Working...