Re: Blogi: Pokkeri-Priidud | ESTPatrick & Brikker (http://priidud.blogspot.com/)
Eksid. Viskijoomise kogemuses on Priit minust peajagu üle - mina olen sellel alal fish, tema üpriski kogenud. Aa ja joomisel ja joomisel on väga suur vahe. Sama kehtib ka veini puhul.
EDIT: mina olen pigem see jooja kui nautija, seega alkotarbimises üleüldse suur fish.
Algselt postitas pokkerisheriff
Vaata postitust
EDIT: mina olen pigem see jooja kui nautija, seega alkotarbimises üleüldse suur fish.





Comment