Blogi: Pokkeri-Priidud | ESTPatrick & Brikker (http://priidud.blogspot.com/)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pokkerisheriff
    Grinder
    • Oct 2011
    • 824

    #16
    Re: Pokkeri-Priidud Blogi | Taipei, Taiwan minu eukoht kuni 1. vebruarini

    tundub väga lahe

    Comment

    • siga
      FPP Pro
      • Dec 2010
      • 251

      #17
      Re: Pokkeri-Priidud Blogi | Taipei, Taiwan minu eukoht kuni 1. vebruarini

      Palju selliselt 1-toaliselt renti küsitakse?

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #18
        Re: Pokkeri-Priidud Blogi | Taipei, Taiwan minu eukoht kuni 1. vebruarini

        Live pokkerile ei olnudki plaanis Aasias panustada? Või pole sealt raske Macaus käia?

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #19
          Re: Pokkeri-Priidud Blogi | Taipei, Taiwan minu eukoht kuni 1. vebruarini

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Live pokkerile ei olnudki plaanis Aasias panustada? Või pole sealt raske Macaus käia?
          talv on pikk

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #20
            Re: Pokkeri-Priidud Blogi | Taipei, Taiwan minu eukoht kuni 1. vebruarini

            Algselt postitas siga Vaata postitust
            Palju selliselt 1-toaliselt renti küsitakse?
            palju maksta tahad?

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #21
              Re: Pokkeri-Priidud Blogi | Taipei, Taiwan minu eukoht kuni 1. vebruarini

              Väga lahe elamine tundub

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #22
                Re: Pokkeri-Priidud Blogi | Taipei, Taiwan minu eukoht kuni 1. vebruarini

                Tsitaat Algselt postitas siga Vaata postitust
                Palju selliselt 1-toaliselt renti küsitakse?
                palju maksta tahad?
                http://www.jchouseservice.com/jchous...mmodation.html
                Hmmz ma ei sa aru, miks seda summat nii kiivalt varjatakse...ärisaladus v:)
                Inimestel on ka huvi vb kuskile aasiasse samaväärne korter rentida
                Minul pole aimugi, mis hinnaklassis võivad need korterid olla.

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #23
                  Re: Pokkeri-Priidud Blogi | Taipei, Taiwan minu eukoht kuni 1. vebruarini

                  kitaiiiiiiii

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #24
                    Re: Pokkeri-Priidud Blogi | Taipei, Taiwan minu eukoht kuni 1. vebruarini

                    Algselt postitas privador Vaata postitust
                    Hmmz ma ei sa aru, miks seda summat nii kiivalt varjatakse...ärisaladus v:)
                    Inimestel on ka huvi vb kuskile aasiasse samaväärne korter rentida
                    Minul pole aimugi, mis hinnaklassis võivad need korterid olla.
                    Estpatricku lingil olid korterid hinnavahemikus €500-€1k/kuu. Ega Aasias v.a. Jaapan ja mõned suurlinnad see kõrgem ei tohiks olla ka 2-3 toaliste uute kohta.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: Pokkeri-Priidud Blogi | Taipei, Taiwan minu eukoht kuni 1. vebruarini

                      Algselt postitas privador Vaata postitust
                      Hmmz ma ei sa aru, miks seda summat nii kiivalt varjatakse...ärisaladus v:)
                      Inimestel on ka huvi vb kuskile aasiasse samaväärne korter rentida
                      Minul pole aimugi, mis hinnaklassis võivad need korterid olla.
                      Kui asi saadakse odavalt siis reeglina öeldakse. Kui asi on liiga kallis või makstakse suhteliselt kõrget hinda võrreldes küsijaga (antud hetkel eestlasega) siis hoitakse hind saladuses.

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #26
                        Re: Blogi: Pokkeri-Priidud | ESTPatrick & Brikker (http://priidud.blogspot.com/)

                        panin ju lingi kus vastavalt maitsele korteri saad koos hindadega. löö aint googli ja saad hinna. minu korter ka listis ju

                        nähke ise ka vaeva, kui huvi välismaale minna elama, siis sellise suhtumisega ei jõua kunagi sinna priva

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: Blogi: Pokkeri-Priidud | ESTPatrick & Brikker (http://priidud.blogspot.com/)

                          Kes see viitsib. Anna link.

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #28
                            Re: Blogi: Pokkeri-Priidud | ESTPatrick & Brikker (http://priidud.blogspot.com/)

                            laisale:



                            3 nädala pärast avanb 10k odavam korter ja siissina edasi easy.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: Blogi: Pokkeri-Priidud | ESTPatrick & Brikker (http://priidud.blogspot.com/)

                              WTF? Ma ei saa m-igi aru, 3500 euri kuu w?!?!?!?

                              Comment

                              • bluelite
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1190

                                #30
                                Re: Blogi: Pokkeri-Priidud | ESTPatrick & Brikker (http://priidud.blogspot.com/)

                                Pigem 915 EURi

                                Comment

                                Working...