Eile siis mängisin törts cashi ja +130 ja täna mingi +170, ehk siis 6bi up.
Lisaks eile mängisin veel kahte turniire FPP-de eest.
Ühel 5.50$ turnal 4606/174 ja 16$, ei mäletagi millega välja lendasin.
Teine ka 5.50$ turna ja 2113/657 AA vs 1010 väljas kui väga hea stack oli.
Täna oleks veel cashi edasi lasknud, aga sain 3x järjest hit and runni ja läksin veits tilti ja teadsin, et normi mängu sealt edasi enam ei tule.
Viimased suuremad käed siis siuksed mis langusesse viisi.
A5QK boardil läksid turnis nupud sisse huge fishi vastu 3 bet potis ja tal J10, mul AQ. 150$ pot.
Siis 4106A boardil mul A10, tõstan turnil ja fish callib rea tõmbega ja tabab oma 5-e riverisse, obv enam seal foldida ei saanud, donkas oma viimased 30$ AI, 150$~ pot.
Kõige suurem huumor. Fish callis 38s-iga 3beti pre. Flop 452 mul JJ, obv nupud läksid sisse ja river 6.
Homme rahulikult edasi.
Edit: Peale posti kirjutamist tegin veel üle 3.30$ 10k GTD kus jäin 1235/44 ja 33$.
Lõpus tegin veits vale arvutuse. Vend 3 tiiru järjest shoves kui varastasin blindilt, lõpuks callisin A7s ära ja tyybil AJ ja gg.
Better luck next time.
Loe edasi ›››






Comment