Blogi: Imre & Kassike | Elu on mäng (http://www.leibold.ee)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokkeriProde Nuhk
    RSS Uudistevoo postitaja
    • Sep 2011
    • 541

    #1

    Blogi: Imre & Kassike | Elu on mäng (http://www.leibold.ee)

    Hoian veel viimast jupikest suve näppude vahel ning venitan kuni saan, aga kuupäevaliselt juba homme võtab kool lapsed jälle endale ning meie idülliline suveelu saab otsa. Oli imeline suvi! Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni suvepäevadega sai sellele kena punkt pandud. Meeleolukas suvine sportlik üritus, mida nautisin vaatamata hirmsale peavalule täiega. Minu aparaadiga sellest üritusest tehtud pilte saab [...]

    Loe edasi ›››
  • PokkeriProde Nuhk
    RSS Uudistevoo postitaja
    • Sep 2011
    • 541

    #2
    Imre & Kassikese Blogi | Suurepärane sügis!

    September on imeliselt ilusasti alanud ja ka päike on pilve tagant piisavalt tihti väljas käinud. Kool algas väga kenasti: kõigepealt spordipäev, kus lapsed tegid nii häid tulemusi kui kogesid ka lihtsalt liikumisrõõmu, mõned koolipäevad on toimunud, uued õpikud-vihikud on paberid ümber saanud ja esimesed ülesanded lahendatud, trennid hakkavad tasapisi peale. Oliveri klassi lapsevanemate hulgas leidus [...]

    Loe edasi ›››

    Comment

    • PokkeriProde Nuhk
      RSS Uudistevoo postitaja
      • Sep 2011
      • 541

      #3
      Imre & Kassikese Blogi | “Vaata, ma kukun”

      Kõigepealt leidsin SinuTorust laulu. Laulu alt leidsin viite, et lugu kuulub kokku etendusega, mida mängitakse Linnateatris. Nendest argumentidest piisas, et osta piletid (kõigepealt ainult mulle ja Impsule veidi hiljem lisaks ka sõbrale sünnipäevaks). Täna peale turniirisatikaid ja vahetult enne Imre WCOOP $320 Badugi-turniiri algust käisime* läbi vihma pea jooksujalu teatris ära. Elamus algas juba kavalehega, [...]

      Loe edasi ›››

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #4
        Re: Imre & Kassikese Blogi | “Vaata, ma kukun”

        ostsin tänasele etendusele piletid:-)

        Comment

        • kassike
          Räme Fish
          • Sep 2011
          • 21

          #5
          Re: Imre & Kassikese Blogi | “Vaata, ma kukun”

          Algselt postitas Rage Vaata postitust
          ostsin tänasele etendusele piletid:-)
          Ja muljed?

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #6
            Re: Blogi: Imre & Kassike | Elu on mäng (http://www.leibold.ee)

            jättis tegelikult suht külmaks, jah kõik need teismeliste mured jms on ju teada ja midagi uut selles käsitluses ei olnud ja samas selle looga ju kuskile ei jõutud ka, mingit puänti või lahendust ei tulnud:-/

            Comment

            • PokkeriProde Nuhk
              RSS Uudistevoo postitaja
              • Sep 2011
              • 541

              #7
              Imre & Kassikese Blogi | “Südaöö Pariisis”

              Täna uurisime veidi filmikunsti. Woody Alleni “Südaöö Pariisis” on romantiline komöödia, mis räägib ühe Ameerika perekonna viibimisest Pariisis. Tuleb tunnistada, et filmis on mitmeid kohti, mis on tõesti naljakad või siis visuaalselt nauditavad. Filmi sissejuhatuses näidatakse näiteks väga pikalt kauneid kohti Pariisis, see loob mõnusa romantilise meeleolu ja Pariisis viibinutele toob ilmselt kaasa miski mälestustetulva, [...]

              Loe edasi ›››

              Comment

              • PokkeriProde Nuhk
                RSS Uudistevoo postitaja
                • Sep 2011
                • 541

                #8
                Imre & Kassikese Blogi | Razzke käsi

                Käimasoleval WCOOP-il, mis on olnud tulemuste poolest paras katsumuste jada, mängisin tänasel HORSE-l päris põneva ja kergelt kummalise razzi käe, mis kahjuks jäi mulle turniiri viimaseks. Väga masendava razzi vooruga olin kukkunud keskmise stäki pealt mikroks, panused olid 600/1200 ja minul alles 2500. Käsi (2-6)-Q, pean tegema kohustusliku avapanuse, vist 240. Folditakse minu paremal istuva [...]

                Loe edasi ›››

                Comment

                • PokkeriProde Nuhk
                  RSS Uudistevoo postitaja
                  • Sep 2011
                  • 541

                  #9
                  Imre & Kassikese Blogi | Jänes

                  Täna tervitan teid sellise jänesega! Kes tema kohta rohkem teada tahab, külastagu mu pikka aega varjusurmas viibinud käsitööblogi.

                  Loe edasi ›››

                  Comment

                  • PokkeriProde Nuhk
                    RSS Uudistevoo postitaja
                    • Sep 2011
                    • 541

                    #10
                    Imre & Kassikese Blogi | Tervitused Otilt

                    Täna tervitab meie lugejaid Ott. Homme kell 12.04 algab sügis. Õhus on seda juba pikemat aega tunda ja sestap on Ott emme abiga juba peaaegu valmis ka talveks. Müts-sallist* ja kinnastest lähemalt minu käsitööblogis.  

                    Loe edasi ›››

                    Comment

                    • PokkeriProde Nuhk
                      RSS Uudistevoo postitaja
                      • Sep 2011
                      • 541

                      #11
                      Imre & Kassikese Blogi | Kisub käsitööleheks

                      Tervitused näpuloomadelt. Konn sai õepojale, teised lähevad loteriinänniks kooli. Tegelikult on üks pokkeripostitus mul juba ammu plaanis, PLO8 õppeprojektis tiksub kohe 30 000 kätt täis ja peakls vahekokkuvõtte tegema, aga see on kahjuks selline pikk* ja kurb lugu. Villaloomad on tegelikult ka hoopis nunnumad kui Omaha graafikud!

                      Loe edasi ›››

                      Comment

                      • PokkeriProde Nuhk
                        RSS Uudistevoo postitaja
                        • Sep 2011
                        • 541

                        #12
                        Imre & Kassikese Blogi | Ikka villalainel

                        Uued pildid siia kõigile rõõmuks ja jutt tuleb loodetavasti lähiajal käsitööblogisse.

                        Loe edasi ›››

                        Comment

                        • PokkeriProde Nuhk
                          RSS Uudistevoo postitaja
                          • Sep 2011
                          • 541

                          #13
                          Imre & Kassikese Blogi | Vaimukurnav paigalmarss ja meeliülendav rabelemine käsikäes

                          Mõned asjad kohe ei suju mitte kuidagi, teised seevastu jooksevad ladusalt justkui iseenesest. Seejuures esimesed isegi ei vaja kuigipalju energiat, aga väsitavad tohutult ja teised neelavad su aja, kuid samas innustavad veel rohkem tegutsema. Mis siis ei suju? Hirmus mõeldagi, et kehakaaluga võitlemist alustasime Imrega juba veidi enne abiellumist ning aeg-ajalt kokkuvõtteid tehes oleme oma [...]

                          Loe edasi ›››

                          Comment

                          • PokkeriProde Nuhk
                            RSS Uudistevoo postitaja
                            • Sep 2011
                            • 541

                            #14
                            Imre & Kassikese Blogi | Muusika ja jänes

                            Muusika on ilmselt kõigil olnud mingis elujärgus äärmiselt tähtis, isegi minul, kes ma lauludel peamiselt sõnade järgi vahet teen. Muusikaarmastuse ning -mõistmise seisukohast oleks väga tore, kui inimene oskaks laulda ning mängida ka ise mõnda pilli. Oma laste muusikahuvi arendamiseks ning asjatundlikumaks suunamiseks saime kaubale Kaleviga, kelle juhendamisel ning toetusel meie pere nüüd kord nädalas [...]

                            Loe edasi ›››

                            Comment

                            • PokkeriProde Nuhk
                              RSS Uudistevoo postitaja
                              • Sep 2011
                              • 541

                              #15
                              Imre & Kassikese Blogi | Nädalavahetus lapsepõlve paradiisis

                              On üks koht. Selline koht, kuhu lapsed viidi kevadel ja kust nad toodi jälle ära sügisel. Seal elasid suvel koos lastega vanaema ja vanaisa. Mõlemad on elavate hulgast juba lahkunud, kuid mulle tundub, et nende kohalolek on salvestunud sellesse majja ja hoovi ja isegi kogu piirkonda laiemalt. Kui mina kudusin ja Imre lastega köögis kaarte [...]

                              Loe edasi ›››

                              Comment

                              Working...