Blogi: All-Linn | Henri, Heiki, Codecci, Stenn ja OmadJoped (http://www.all-linn.ee/)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokkeriProde Nuhk
    RSS Uudistevoo postitaja
    • Sep 2011
    • 541

    #1

    Blogi: All-Linn | Henri, Heiki, Codecci, Stenn ja OmadJoped (http://www.all-linn.ee/)

    Olgu järgnev seeria reisikirjadest hoiatuseks kõigile neile pokkerihuvilistele, kes kaaluvad mõtet loobuda päevatööst ja hakata põhikohaga pokkerit mängima. Me oleme Mariga nüüd teist päeva pokkerisuunitlusega tripil olnud ja siiamaani on kõik edukalt kulgenud – pokkerikaotused on nullilähedased. Nimelt pole meie esimeses sihtkohas Ljubljanas ühtegi asutust, kus live-pokkerit mängitakse. Nii on olnud aega linnaga tutvuda, Ljubljanas

    More...
  • PokkeriProde Nuhk
    RSS Uudistevoo postitaja
    • Sep 2011
    • 541

    #2
    All-Linna Blogid | Juhhuuu, võidulainel tagasi!

    Ehh, po’ sest pokkerist, aga nädalavahetus Leedus on alanud suurepäraselt – kohalikud kutid tegid eile MM-hõbedaste türklaste vastu imekena lõpuspurdi ja võitsid 7 punktiga. Teel Vilniusse käisin eile õhtul Panevežyses seda mängu vaatamas ja elamus oli ikka korralik. Kui saalis on mingi 5000-6000 inimest ning neist ca 30-40 on türklased, siis ülejäänud 4960-5960 on… leedulased

    Loe edasi ›››

    Comment

    • PokkeriProde Nuhk
      RSS Uudistevoo postitaja
      • Sep 2011
      • 541

      #3
      All-Linna Blogid | Reisikiri 2: Bled, Sloveenia

      Imeline Sloveenia väikelinn Bled on hobimängijale suurepärane koht. Igal õhtul peetakse kohalikus väikses kasiinos ühe-kahe lauaga €0,5/1 rahamänge (buy-in €50-250). Maja lubaks ka limiiti €1/2, aga miskipärast keegi sellest ei huvitu. Mängijateks kohalikud noored ning järveäärses kuurortis nädalavahetust veetvad Sloveenia papid. Tase tagasihoidlik. Rake 10%, capitud 6 euro peal. Samuti sobib see mängukoht blackjacki sõpradele

      Loe edasi ›››

      Comment

      • PokkeriProde Nuhk
        RSS Uudistevoo postitaja
        • Sep 2011
        • 541

        #4
        All-Linna Blogid | WCOOP… esimene arglik katse

        Nii, tegin ka siis otsa lahti. PLO 265 knockout. Tööinimene jõudis turnale täpselt 2 tundi hiljem ning average oli juba 8K peale tõusnud (5K alguses). Aga ega see mängumeest heiduta – mingi 2o mintsaga oli ka ise kenasti keskmiste sekka jõudnud. Nipet-näpet korjasin veel juurde ning siis hakkas juhtuma… Esmalt panime mingi Uruguay tüübiga turnist

        Loe edasi ›››

        Comment

        • PokkeriProde Nuhk
          RSS Uudistevoo postitaja
          • Sep 2011
          • 541

          #5
          All-Linna Blogid | 33

          Lugesite pealkirja? Kas mul oli sünnipäev? Paraku mitte, kuigi vahva oleks:) Hoopis sellise kohaga lõppes minu katsetus PLO8 neti-maailmameistriks tulla. Paraku ei käevõru ega finaallauda, aga parim eestlane vist ikka olin. No lohutus seegi. Tegelikult oli kogu turniiri põnevaim osa esimesed 2-3 tundi – nimelt sain tõestada end strateegiaformaadis “kuidas mängida maniaki vastu” ning see

          Loe edasi ›››

          Comment

          • PokkeriProde Nuhk
            RSS Uudistevoo postitaja
            • Sep 2011
            • 541

            #6
            All-Linna Blogid | Head ja halvad uudised

            Esmalt kõige halvem uudis – Leedu kaotas kolmapäeval korvpallis Makedooniale. Väga kurb, lausa kohutav. Oleksid nad võitnud, oleksin ma täna ehk neljapäeva õhtul juba marsruudil Riia-Kaunas olnud, et oma silmaga poolfinaali vaadata. Aga mis parata. Ning – nagu elus ikka – pole halba ilma heata. Nüüd jäi ju õhtu ootamatult vabaks ja sain kaks turniiri

            Loe edasi ›››

            Comment

            • PokkeriProde Nuhk
              RSS Uudistevoo postitaja
              • Sep 2011
              • 541

              #7
              All-Linna Blogid | Ameerika mäed Bulgaarias

              Tervitused Bulgaariast, Sunny Beachist. Paar rida siinsest pokkerielust ka. Mängukohad: Peamine – 2011 mais avatud Platinum Casino. Mitte liiga suur, aga väga uhke, mugav ja mängijasõbrlik koht, mis teeb silmad ette kõigile Eesti ja teistele Euroopa kasiinodele, kus ma käinud olen. Linnas on veel 3 pokkerilaudadega kasiinot, kuhu praegu hooaja lõpus aga mängijaid ei jagu.

              Loe edasi ›››

              Comment

              • PokkeriProde Nuhk
                RSS Uudistevoo postitaja
                • Sep 2011
                • 541

                #8
                All-Linna Blogid | Bingo!

                No neljapäev oli vana hea kalapäev:) Kui nädal tagasi hittisin 109R-i, siis sel korral suutis Vanapeer meelitada mind 530+rebuy WCOOPi tegema. Rebuy-turnade kogemusest oli omajagu abi – läbisin rebuy-aja lisakuludeta ning lisasin siis stackile add-oni. Asjad sujusid tasa ja targu – Vanapeer oli must pidevalt jupp maad ees ning nagu ma järgi tõmbasin, nii pani

                Loe edasi ›››

                Comment

                • PokkeriProde Nuhk
                  RSS Uudistevoo postitaja
                  • Sep 2011
                  • 541

                  #9
                  All-Linna Blogid | Nii vaikseks kõik on jäänud

                  Jah, All-linna lehel on vaikus… Nii võib jääda mulje, et tegemist on kas üleüldise downswingi või EPT ja WCOOP järgse raskeloomulise pokkeripohmelliga… Vana olijana aga pakun ka kolmanda variandi – kirjameeste täiemõõduline laiskus ning säravate tulemuste puudumine. Ise otsustasin külma ja kõleda sügise käest mõneks ajaks putku panna. Ja kuhu siis veel kui mitte oma

                  Loe edasi ›››

                  Comment

                  • PokkeriProde Nuhk
                    RSS Uudistevoo postitaja
                    • Sep 2011
                    • 541

                    #10
                    All-Linna Blogid | Bizza, basta, busto…

                    Jou-jou, San Remo siin jälle… Pealkirja idee varastasin kohalikult reklaamplakatilt (pizza, pasta, poker)*ning töötlesin seda siis veidi päevakohasemaks Nimelt selgus, et kõigil neil sõnadel on itaalia keeles ka miski tähendus, kusjuures omajagu teemakohane… “bizza” ehk “pahur tuju” on mul tänaseks ikka väga ning “basta” ehk “piisavalt” on mul ka, sest coolerite koguarvult tegin Main Evendil

                    Loe edasi ›››

                    Comment

                    • PokkeriProde Nuhk
                      RSS Uudistevoo postitaja
                      • Sep 2011
                      • 541

                      #11
                      All-Linna Blogid | Naisi jalaga segada…

                      … aga parem kui neid poleks olnud. Siin on siis lühikokkuvõte – mängisin San Remos kokku neli suuremat turniiri ning need kõik lõppesid ühe stsenaariumi järgi… Päeva lõpp läheneb, blindid suured, stack õhuke ning mul käes QQ ja vastasel kõrgem paar. Kordagi ei õnnestunud mul hittida oma maagilist kahe-oudist. Põhiturniiril lendasin AA otsa, nii ka

                      Loe edasi ›››

                      Comment

                      • PokkeriProde Nuhk
                        RSS Uudistevoo postitaja
                        • Sep 2011
                        • 541

                        #12
                        All-Linna Blogid | San Remo kulud naksti tasa :)

                        Loe edasi ›››

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #13
                          Re: All-Linna Blogid | San Remo kulud naksti tasa :)

                          paari kuu jooksul 109 rebuy kinni panna 3* njah, oled tegija tegija :).
                          WP!

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #14
                            Re: All-Linna Blogid | San Remo kulud naksti tasa :)

                            haige, just üleeile pyha mainis, et talle mingi tuttav mängija teeb seal taas deep runi jne jne jne. Ütlesin talle selle peale, et Henri paneb ka igavusest neid kinni kui viitsib ja saatsin OPR lingi. Ja nüüd siis taas:)

                            Comment

                            • PokkeriProde Nuhk
                              RSS Uudistevoo postitaja
                              • Sep 2011
                              • 541

                              #15
                              All-Linna Blogid | Paus.

                              Õigemini mitte paus, vaid pikk paus. Isegi väga pikk. Kolm kuud kokku. Põhjus? Lihtne – enamjaolt ei ole toimunud midagi erilist, kui ka miskit on toimunud, siis pole parasjagu mahti olnud kirja panna. Aga ma teen siis kiire ülevaate viimasest kolmkuust… Netipokkeri MV – üks teie ja üks kolmas koht, rankingus 6.-7. – uhkeldada millegagi

                              Loe edasi ›››

                              Comment

                              Working...