lenCi Õhtulehe Kihlveoblogi | Kihlveoblogi: kellele panustada ja kas Venemaa on kodus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #16
    Re: lenCi Õhtulehe Kihlveoblogi | Kihlveoblogi: kellele panustada ja kas Venemaa on k

    On läinud vastu ootusi tõepoolest, aga ma usun, et keegi ei osanud seda Šveitsi, Valgevene, Poola edu ja favoriitide(eesotsas Norra) totaalset kõrbemist ette näha. Kui võrdled mu ennustusi teistega, mis postitasin, siis on ikka trend see, et ma olen kõige lähemal. Olen tempos, et 8 betti 13st ära tuleb, mis tähendaks 20% ROI-d, mis oligi oodatud. Peale sakslaste põrumist kahevõistlusel on praeguse seisuga 2 täielikku flippi ja mõlemad suured betid - Saksamaa o10.5 ja Hiina u3.5, kui need põruvad, siis tuleb minimaalne miinus(-5%), kui mõlemad hitivad, siis +35% ROI.

    Üritan homseks artikli ka valmis saada, seal siis mõtted vähe detailsemalt.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #17
      Re: lenCi Õhtulehe Kihlveoblogi | Kihlveoblogi: kellele panustada ja kas Venemaa on k

      cool, edu.

      Comment

      • KraindOnMaind
        FPP Pro
        • Jun 2009
        • 228

        #18
        Re: lenCi Õhtulehe Kihlveoblogi | Kihlveoblogi: kellele panustada ja kas Venemaa on k

        kuidas need panused siis jäid?

        Comment

        Working...