lenCi Õhtulehe Kihlveoblogi | Kihlveoblogi: panustamises tuleb üha enam vaadata olümp

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokkeriProde Nuhk
    RSS Uudistevoo postitaja
    • Sep 2011
    • 541

    #1

    lenCi Õhtulehe Kihlveoblogi | Kihlveoblogi: panustamises tuleb üha enam vaadata olümp

    Nädala alguses hoidsin pingsalt silma peal Patriots@Broncos NFL-i mängu koefitsientidel. Plaan oli kohe alguses üks korralikum panus panna Denveri peale ja teise n-ö poolfinaali panustamisest kaarega eemale hoida.

    Loe edasi ›››
  • ropka11
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1008

    #2
    Re: lenCi Õhtulehe Kihlveoblogi | Kihlveoblogi: panustamises tuleb üha enam vaadata o

    lenC pokkerit enam ei mängi

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: lenCi Õhtulehe Kihlveoblogi | Kihlveoblogi: panustamises tuleb üha enam vaadata o

      Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
      lenC pokkerit enam ei mängi
      fakt või küsimus?

      Comment

      • ropka11
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1008

        #4
        Re: lenCi Õhtulehe Kihlveoblogi | Kihlveoblogi: panustamises tuleb üha enam vaadata o

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        fakt või küsimus?
        OK.
        lenC pokkerit enam ei mängi?
        BTW Eile nägin Tigranot NL50-s.
        Last edited by ropka11; 22.01.14, 09:56.

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #5
          Re: lenCi Õhtulehe Kihlveoblogi | Kihlveoblogi: panustamises tuleb üha enam vaadata o

          Mängin ikka.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #6
            Re: lenCi Õhtulehe Kihlveoblogi | Kihlveoblogi: panustamises tuleb üha enam vaadata o

            Algselt postitas lenC Vaata postitust
            Mängin ikka.
            ja kui palju kaotasid? :-p

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #7
              Re: lenCi Õhtulehe Kihlveoblogi | Kihlveoblogi: panustamises tuleb üha enam vaadata o

              Ma ei ole aru saanud, kas eestis on winning highstakes regulare sportbettingus.
              Minu tagasihoidikke arvutuste põhjal peaks bettide suurused olema 2.0 koefiga vähemalt 5k euri, et nn ära elada v elada sama hästi kui 100k aastas teeniv pokkeripro

              Siit johtuvalt teine küsimus. Sisuliselt mängid ju maja vastu. Kes neid 5k euriseid koefe vastu võtab? a et see koef oleks ka söödav

              Comment

              • Pythagoras
                Grinder
                • Apr 2012
                • 589

                #8
                Re: lenCi Õhtulehe Kihlveoblogi | Kihlveoblogi: panustamises tuleb üha enam vaadata o

                Mingi aeg oli ju selline kasutaja nagu Jeebus aktiivne, väga korralikke tulemusi postitas. Keegi teab temast midagi rohkem kosta?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: lenCi Õhtulehe Kihlveoblogi | Kihlveoblogi: panustamises tuleb üha enam vaadata o

                  Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                  Mingi aeg oli ju selline kasutaja nagu Jeebus aktiivne, väga korralikke tulemusi postitas. Keegi teab temast midagi rohkem kosta?
                  Sportsbettingut ei jaga, aga kuskilt kuulsin, et ta tulemused olid «fake». Äkki samas stiilis, et pokkeris näita graafikul won hands = true.

                  Comment

                  • Pythagoras
                    Grinder
                    • Apr 2012
                    • 589

                    #10
                    Re: lenCi Õhtulehe Kihlveoblogi | Kihlveoblogi: panustamises tuleb üha enam vaadata o

                    heh, ei ole muidu pahatahtlik, aga kui ta neid 70k kuus tulemusi postitas, siis kerge kahtlus oli sees küll

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #11
                      Re: lenCi Õhtulehe Kihlveoblogi | Kihlveoblogi: panustamises tuleb üha enam vaadata o

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Sportsbettingut ei jaga, aga kuskilt kuulsin, et ta tulemused olid «fake». Äkki samas stiilis, et pokkeris näita graafikul won hands = true.
                      Level?

                      Kas sa ise kunagi ei öelnud, et võid kinnitada, et tegemist on legit tüübi/tulemustega?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: lenCi Õhtulehe Kihlveoblogi | Kihlveoblogi: panustamises tuleb üha enam vaadata o

                        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                        Level?

                        Kas sa ise kunagi ei öelnud, et võid kinnitada, et tegemist on legit tüübi/tulemustega?
                        Ei ole level. Jeebusega olen kohtunud ja tean, et ta jagab biiti, aga tulemusi ma kindlasti ei kinnitanud, sest ma ei jaga sportsbettingust mitte midagi ja küsisin antud screenshotti ka targemate käest üle. Seepärast kasutasin ka oma kommentaaris «kuskil kuulsin», mille ma kvalifitseeriks kuulujtu alla.

                        Otsige üles screenshot, ja siin foorumis on targemaid inimesi, kes saavad selgitada toda screenshoti paremini. Mina seda ei oska ega soovi lahata teemat, kus ma midagi ei jaga.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #13
                          Re: lenCi Õhtulehe Kihlveoblogi | Kihlveoblogi: panustamises tuleb üha enam vaadata o

                          http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post498359

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #14
                            Re: lenCi Õhtulehe Kihlveoblogi | Kihlveoblogi: panustamises tuleb üha enam vaadata o

                            Ma arvan, et mul pole õigust teise inimese eest rääkida, aga siiski võin öelda, et tegu on täiesti legit tüübiga. Kes arvavad, et need screenshotid on fake, siis ma võin öelda, et ma olen sisuliselt kõrval istunud kui bette sisestab ning betid olid ka sellised, millega saadakse selliseid tulemusi nagu screenshottide peal kirjas.
                            Üsna mõttetu IMO teise inimese elu lahata. Kõik ei pea oma tulemusi kuulutama ning tegelikult ongi kasulikum madalat profiili hoida. See "fake" jutt siin teemas tundub lihtsalt ilma aluseta arvamus.

                            Comment

                            • neeme
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 540

                              #15
                              Re: lenCi Õhtulehe Kihlveoblogi | Kihlveoblogi: panustamises tuleb üha enam vaadata o

                              LenC, betting tipe ei jaga ?

                              Comment

                              Working...