Ranka Õhtulehe Blogi | Pokkerielu Aasias: distsipliin on käest ära ja rahadega nullis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokkeriProde Nuhk
    RSS Uudistevoo postitaja
    • Sep 2011
    • 541

    #1

    Ranka Õhtulehe Blogi | Pokkerielu Aasias: distsipliin on käest ära ja rahadega nullis

    Pokkeris ei saa mitte kuidagi volüümi üles ja tegu on puhtalt distsipliini taga. Natuke on üht-teist vahele tulnud: aasta vahetus, peod, kolimine jms, aga see ei ole vabandus.

    Loe edasi ›››
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #2
    Re: Ranka Õhtulehe Blogi | Pokkerielu Aasias: distsipliin on käest ära ja rahadega nu

    need kommentaarid seal :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Ranka Õhtulehe Blogi | Pokkerielu Aasias: distsipliin on käest ära ja rahadega nu

      Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
      need kommentaarid seal :D
      Lugesin ka just. Toimetaja muidugi skandaalse pealkirja ka leidnud.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #4
        Re: Ranka Õhtulehe Blogi | Pokkerielu Aasias: distsipliin on käest ära ja rahadega nu

        Toimetaja oli mingit laadi aurude mõju all kui pealkirja nuputas?

        &

        ROFL @

        TaRmO aLuL / 13:57, 16. jaan 2014
        Täpselt nii need "pokkeriprofid" kõik lõpetavadki, nullis!
        Vähemalt sai nolk väljamaad näha ja jääb ehk sinna kerjama, mitte ei tule eestisse vargile.
        hgjg / 11:06, 17. jaan 2014
        Graafikult on hästi näha, et võites muututakse ahneks ja hakatakse liialt riskima, sellele järgneb kaotus. Kaotus lööb jälle pea selgeks ja inimene muutub ettevaatlikumaks, siis jälle võidab. Hasartmängusõltuvus on kõige kallim sõltuvus üldse, hullem kui narkomaania.

        Comment

        • WeThePeople
          Vana Tegija
          • Mar 2010
          • 1163

          #5
          Re: Ranka Õhtulehe Blogi | Pokkerielu Aasias: distsipliin on käest ära ja rahadega nu

          haha. tahan ka õhtulehte pokkeriblogi. esimene postitus oleks kohe et kõik raha mängisin maha ja plz annetusi. kuskil raplamaal plahvataks mõne pereisa pea ilmselt üsna kiirelt. :)


          aga muer poste rankalt.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Ranka Õhtulehe Blogi | Pokkerielu Aasias: distsipliin on käest ära ja rahadega nu

            Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
            haha. tahan ka õhtulehte pokkeriblogi. esimene postitus oleks kohe et kõik raha mängisin maha ja plz annetusi. kuskil raplamaal plahvataks mõne pereisa pea ilmselt üsna kiirelt. :)

            aga muer poste rankalt.
            HDTanel võiks ÕL-is vBlogida.

            Comment

            • WeThePeople
              Vana Tegija
              • Mar 2010
              • 1163

              #7
              Re: Ranka Õhtulehe Blogi | Pokkerielu Aasias: distsipliin on käest ära ja rahadega nu

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              HDTanel võiks ÕL-is vBlogida.
              muidugi. minu uusaastalubadus sulle oleks et see mõte ka õhtulehte jõuaks.

              Comment

              • jasssass
                Vana Tegija
                • Sep 2010
                • 1200

                #8
                Re: Ranka Õhtulehe Blogi | Pokkerielu Aasias: distsipliin on käest ära ja rahadega nu

                ROFL mis kommentaarid tekivad sinna, kahju et neid niii vähe on. Karm asi see hasartmängusõltuvus :D:D:D

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Ranka Õhtulehe Blogi | Pokkerielu Aasias: distsipliin on käest ära ja rahadega nu

                  Veebruaris peaks kirjutama ainult kaotavatest päevadest või näitama ainult kaotus sessioone/käsi: «Täna jälle kaotav sess», «Kurat täna kaotasin jälle ässadega» ning kuu lõpus siis tegema posti, et kaotasin kokku XX XXX dollarit. Aga see on ainult osa pokkerist ning paratamatult tekib küsimus: «Aga palju ma võitsin siis?» ja siis paneksin võidud kirja.

                  Suht pöördvõrdeline idiootide leveldamine oleks IMO. Mõni hater või targutaja läheks näost siniseks.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #10
                    Re: Ranka Õhtulehe Blogi | Pokkerielu Aasias: distsipliin on käest ära ja rahadega nu

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Veebruaris peaks kirjutama ainult kaotavatest päevadest või näitama ainult kaotus sessioone/käsi: «Täna jälle kaotav sess», «Kurat täna kaotasin jälle ässadega» ning kuu lõpus siis tegema posti, et kaotasin kokku XX XXX dollarit. Aga see on ainult osa pokkerist ning paratamatult tekib küsimus: «Aga palju ma võitsin siis?» ja siis paneksin võidud kirja.

                    Suht pöördvõrdeline idiootide leveldamine oleks IMO. Mõni hater või targutaja läheks näost siniseks.

                    graphile hands lost :D

                    Comment

                    Working...