Hotcocacola Blogi | Crazy weekend!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokkeriProde Nuhk
    RSS Uudistevoo postitaja
    • Sep 2011
    • 541

    #1

    Hotcocacola Blogi | Crazy weekend!

    Tulin nädalavahetuseks Tallinnasse, et mängida reedel ja laupäeval turniiripokkerit.
    Enne pealinna tulekut tegin kodus ühe mõnusa miinussessi, millega kustutasin 2/3ndikku enda kuu kasumist. Tallinnasse jõudes tegin teise miinussessi, sama juhtus õhtul ja öösel.
    Kokku tegin neli rasvast miinussessi ja suutsin genereerida enda elu suurima miinuspäeva -7500$ ehk -5700€. Enamus sellest (90%) toimus PLO400s ning ülejäänud oli PLO600s.
    Peale viimast sessi oli suht rõve olla, kuid samas polnud lifetilti, sest aju oli shokiseisundis :D. Enamus kaotusi olid standard 40-60 ja 60-40 olukorrad, aga see selleks- STANDARD OMAHAHA VARIATSIOON.

    Paavoga tegime nalja, et nüüd on vaja Triobet LIVE ja PAF LIVE ära võita, siis saab enamus kaotusi kokku lappida :D (mõlema turniiri esikoht teenib ca 2000€).


    Reedene Triobet LIVE
    Buyin: 70€
    Mängijaid: 113
    Algstack: 10 000 chippi
    Rahalisi kohti: 12
    Esikoht: 2000€


    Turniir algas mulle väga häsi, olin kolmandast levelist alates TOP3 stack, sh liider.

    Paar key-handi:
    1.) Turniiri keskfaasis panime Reigo Maariga preflop nuppe, mul QQ, tal AKo. Turni maandus K.
    See pot oleks viinud mind üsnagi võimsaks chipliidriks, kuid reaalsuses kukkusin 30k peale, aga ikka olin täitsa heas seisus, sest BB oli tolleks hetkeks 400 (algstack oli 10k).

    2.) Mängu pöördepunkt oli semi-mullimängus, kui oli ca 3 mängijat mullini.
    Blindid olid tol hetkel 2000-4000, ante 400. Minu stack 48k.
    Shovesin CO-st A9o-ga ning Andry Purk snap-callis. OK, im fucked. Härra näitab AKo.
    Mina: A9o
    Andry: AKo

    Flop: Axx
    Turn: X
    River: 9 !!!!!!!!!!!!!

    Sain duublisse ja jäin ellu. Edasine mängukulg oli väga ettevaatlik ning üritasin lightilt mitte shoveda ega teisi maha callida.

    Finaalaud oli väga tight, keegi ei tahtnud langeda ning kõik tahtsid esikohta. Turniir lõppes täpselt kell 07.00 hommikul, ehk siis 12-tunnine maraton:).
    Finaallauas sai väga palju nalja, sest tuju hoidis üleval suurt stacki omav Teele Viira :).


    Finaallaua koosseis:Sergei Karanin
    Meelis Suurorg
    Gern Koha
    Janar Arula
    Reigo Maar
    Igor Pihela Jr
    Raigo Aasmaa
    Indrek Stranberg
    Andzei Salnikov (chipliider)
    Teele Viira



    Teele lõpetas väga tubli 3nda kohaga ning oli näha, et tema oli kõige õnnelikum oma tulemuse üle.

    Mina ja Andzei jäime HUsse ning mõne käega tegime sotid selgeks.
    1.) Ma BTN. Shoven 33-ga. Andzei snapib AKo-ga.
    Laud: QQT2A, kuid neli ruutut ning mulle mast.
    Sain suureks chipliidriks, mul 1mill ning Andzeil ca 180k.

    2.) Järgmine käsi shovesin QJo-ga ning Andzei snappis A6o-ga. Turni tuli J ning mulle esikoht ja 2000€.

    Kiidan noort mängumeest Andzeid, kes mängis väga korralikku mängu alates mullimängust, GG!
    Kiitus ka Pokernewsi tiimile, kes kajastas turniiri üsna korralikult :).
    Pokernewsi ülekannet saad lugeda siit...

    Minu intervjuud Pokernewsi püstolreporter Mariliisile saad lugeda siit...










    Loe edasi ›››
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: Hotcocacola Blogi | Crazy weekend!

    Sa üldse PLO10 biidid w?

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3
      Re: Hotcocacola Blogi | Crazy weekend!

      Obv et mitte!

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #4
        Re: Hotcocacola Blogi | Crazy weekend!

        Kui nüüd flipid jms. ära ei tuleks, siis oleks raskusi ka PLO2-ga?

        Comment

        • gamblingFTW
          Vana Tegija
          • Aug 2012
          • 1122

          #5
          Re: Hotcocacola Blogi | Crazy weekend!

          Kasutasid WSOP hiiteri ära nüüd väiksel turkal, std mistake

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #6
            Re: Hotcocacola Blogi | Crazy weekend!

            Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
            Kasutasid WSOP hiiteri ära nüüd väiksel turkal, std mistake
            Mõtlesin samale asjale lol. Run oli good. Täna PAF live, kuid selle võitmine on kordades raskem, sest lõppfaas on räme flippamine (avg 3-8bb).

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #7
              Re: Hotcocacola Blogi | Crazy weekend!

              Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
              Kasutasid WSOP hiiteri ära nüüd väiksel turkal, std mistake
              lold

              Comment

              Working...