Hotcocacola Blogi | Hästi öeldud!
Collapse
X
-
Sildid: Ei ole
-
Re: Hotcocacola Blogi | Hästi öeldud!
:)Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitustKäisid Prahas?
jep. üks mu lemmiklinnu!
mida nägid, tegid siis seal?
Oh, norm hotell oli, polnud vaja välja minnagi.
Comment
-
-
Comment