Roberti pokkeriseiklused.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • robert
    Julm Donk
    • Jan 2013
    • 48

    #1

    Roberti pokkeriseiklused.

    Nonii saate uue blogija. Lähemalt tutvu siin
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Roberti pokkeriseiklused.

    Hoia oma blogi aktiivsena, siis lisan ta automaatselt uuendama. Elu on näidanud, et suur osa blogijatest unustavad oma blogimise esimese paari kuuga.

    Comment

    • robert
      Julm Donk
      • Jan 2013
      • 48

      #3
      Re: Roberti pokkeriseiklused.

      Eks ma üritan. Mul oleks küsimus teile sõbrad. Kuidas ma saaksin normaalselt postitada käsi blogspot.com'is, ma igasugu variante proovisin, aga maste ei taha ta kuidagi näidata?

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #4
        Re: Roberti pokkeriseiklused.



        Select output format:

        HTML+suits

        Edu!

        Comment

        • robert
          Julm Donk
          • Jan 2013
          • 48

          #5
          Re: Roberti pokkeriseiklused.

          Merge network HH ei taha ta kahjuks converitda, aga ma üldiselt leidsin variandi kuidas saab, aga veits tüütu on jube mitu korda igalepoole asju kleepida ja värve muuta :D. Aga tänud, seda ma saan kasutada kui ma Carbonist välja kolin.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #6
            Re: Roberti pokkeriseiklused.

            Robert tööd ei tahtnud teha....


            Edu!

            Comment

            • AshrakWhite
              Grinder
              • Oct 2008
              • 666

              #7
              Re: Roberti pokkeriseiklused.

              Non SD on straight down :D mis limiit ja stiil muidu?

              Comment

              • robert
                Julm Donk
                • Jan 2013
                • 48

                #8
                Re: Roberti pokkeriseiklused.

                NL4 FR. Non SD on jah selline väga tore, aga no krt lauad on ikka väga lahtised. Ma ei oska ausalt midagi paremaks muuta :D, mingit bluffimist pole mõtet küll aretada fishide vastu. Samas paar päeva tagasi lugesin 2+2 foorumist, et ei peaks selle punase joone pärast muretsem kui see päris 45 kraadi ei ole. Stiil on selline tight agressive.
                Last edited by robert; 31.01.13, 08:13. Põhjus: Lisasin stiili.

                Comment

                Working...