Imre & Kassikese Blogi | Pokkeriajakirjanik, kas oled jõudnud tõeni?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokkeriProde Nuhk
    RSS Uudistevoo postitaja
    • Sep 2011
    • 541

    #1

    Imre & Kassikese Blogi | Pokkeriajakirjanik, kas oled jõudnud tõeni?

    Vahel paneb mind mu enese naiivsus muigama. Nimelt arvasin veel natuke aega tagasi, et “pokkeriajakirjaniku töö” peaks olema minu jaoks üks äärmiselt meeldiv tegevus. Otsida uudiseid ja kirjutada minuga sarnase huviga inimestele asjadest, mida ma isegi lugeda tahaks (olgu, olgu natuke on kohustuslikke ja selliseid lugusid ka, mis mind ennast ehk nii palju ei köida, [...]

    Loe edasi ›››
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #2
    Re: Imre & Kassikese Blogi | Pokkeriajakirjanik, kas oled jõudnud tõeni?

    Huvitav miks nende blogis kommentaarium on closed, pm ise kirjutan ise vastan. Sellise egostaatilise kirjatüki suhtes tahaks ju ometi miskitki kirjutada, aga jääb ära. Las elab oma mullis.

    Comment

    • MartinGarcia
      Grinder
      • Nov 2009
      • 517

      #3
      Re: Imre & Kassikese Blogi | Pokkeriajakirjanik, kas oled jõudnud tõeni?

      Algselt postitas Pumper Vaata postitust
      Huvitav miks nende blogis kommentaarium on closed, pm ise kirjutan ise vastan. Sellise egostaatilise kirjatüki suhtes tahaks ju ometi miskitki kirjutada, aga jääb ära. Las elab oma mullis.
      Pohh, kirjuta siia siis

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #4
        Re: Imre & Kassikese Blogi | Pokkeriajakirjanik, kas oled jõudnud tõeni?

        Äkki ta ei näe neid siin:)

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #5
          Re: Imre & Kassikese Blogi | Pokkeriajakirjanik, kas oled jõudnud tõeni?

          palju stars talle maxab?

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #6
            Re: Imre & Kassikese Blogi | Pokkeriajakirjanik, kas oled jõudnud tõeni?

            ja huvitav kas palk makstakse fpp-des nagu modedele?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Imre & Kassikese Blogi | Pokkeriajakirjanik, kas oled jõudnud tõeni?

              Algselt postitas Pumper Vaata postitust
              Huvitav miks nende blogis kommentaarium on closed, pm ise kirjutan ise vastan. Sellise egostaatilise kirjatüki suhtes tahaks ju ometi miskitki kirjutada, aga jääb ära. Las elab oma mullis.
              Wordpressi blogid langevad väga suurte bot-kommentaatorite otsa, kes siiani arvavad, et backlink skeem töötab (sama foorumites). Seega arvan, et see ongi põhjus, miks nende blogi kommenteerimine on suletud. See lihtsam viis tõkestamiseks. On ka alternatiive nagu Akismet või captchad.

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #8
                Re: Imre & Kassikese Blogi | Pokkeriajakirjanik, kas oled jõudnud tõeni?

                "Ja kes vastaks küsimusele, kuidas sinna lehele satub nii suur hulk inimesi, kellel pokkeri vastu mingit huvi pole?"
                elu24-ja mis on suurim kommentaatorite ussipesa esilehel on ju link pokkerilehele, ei imesta üldse..

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #9
                  Re: Imre & Kassikese Blogi | Pokkeriajakirjanik, kas oled jõudnud tõeni?

                  Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                  Huvitav miks nende blogis kommentaarium on closed, pm ise kirjutan ise vastan. Sellise egostaatilise kirjatüki suhtes tahaks ju ometi miskitki kirjutada, aga jääb ära. Las elab oma mullis.
                  Mis seal nüüd nii valet oli? Suur osa neist netikommentaatoritest ongi ju kibestunud retardid.

                  Comment

                  • Unfinished
                    Julm Donk
                    • Sep 2011
                    • 41

                    #10
                    Re: Imre & Kassikese Blogi | Pokkeriajakirjanik, kas oled jõudnud tõeni?

                    Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                    Huvitav miks nende blogis kommentaarium on closed, pm ise kirjutan ise vastan. Sellise egostaatilise kirjatüki suhtes tahaks ju ometi miskitki kirjutada, aga jääb ära. Las elab oma mullis.
                    Pumper, mis mõtted sul tekkisid?

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #11
                      Re: Imre & Kassikese Blogi | Pokkeriajakirjanik, kas oled jõudnud tõeni?

                      uudsed

                      Comment

                      • Unfinished
                        Julm Donk
                        • Sep 2011
                        • 41

                        #12
                        Re: Imre & Kassikese Blogi | Pokkeriajakirjanik, kas oled jõudnud tõeni?

                        Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                        uudsed
                        Mina ja vbl paljud teisedki ootaks sinult blogi - harivaid kirjutisi pokkerist ja muidki tähelepanekuid elust-olust..

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #13
                          Re: Imre & Kassikese Blogi | Pokkeriajakirjanik, kas oled jõudnud tõeni?

                          Ja nooruspõlve pillerkaarest. :)

                          Comment

                          Working...