Imre & Kassikese Blogi | “Õhtune saun kõik leevendab tasa…”

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokkeriProde Nuhk
    RSS Uudistevoo postitaja
    • Sep 2011
    • 541

    #1

    Imre & Kassikese Blogi | “Õhtune saun kõik leevendab tasa…”

    Sauna tegelikult polnud, samuti puudus kummelitee, kuid tunne on just selline, kui seda rida laulus kuuldes. Imre jaoks on see Mait Vaigu tekst veidi traagilisem kui minu jaoks ja Vaigu enda mõte on kindlasti hoopis kolmas, aga see on juba teine teema. Hommikud on meil siin koledad: keegi ei taha tõusta ja pinged leevenduvad suure [...]

    Loe edasi ›››
Working...