Hotcocacola Blogi | Greetings from Dubai!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokkeriProde Nuhk
    RSS Uudistevoo postitaja
    • Sep 2011
    • 541

    #1

    Hotcocacola Blogi | Greetings from Dubai!

    Vaade Burj Khalifale oli võimas!
    Ülehomme vaateplatvormile ja tõenäoliselt sealne vaade on paar korda võimsam.

    Dubai on ülikõva linn, soovitan soojalt siia puhkama tulla.
    Praegu on ca 38 kraadi varjus, seega ca 45 kraadi päikese käes.

    Normaalsed 4****+ hotellid algvad 80€/öö.
    Lennupiletid ca 500-800€ edasi-tagasi per nägu.

    Taksoga sõitmine on üliodav.
    Shopahoolicule on see paradiis, hinnad on väga erinevad (oleneb keskusest, poest ja allahindlusest).

    Mõndades kohtades saab tuimalt -20% põhihinnast alla kaubelda.

    See on esimene riik/linn, kuhu tulevikus tahaks 100% tagasi tulla.
    Ma pigem kipuks siia, kui Las Vegasesse!
































































































































































































    Loe edasi ›››
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #2
    Re: Hotcocacola Blogi | Greetings from Dubai!

    Mind pani küll ESTPatricku postitus vastupidises suunas mõtlema, et sinna riiki küll ei liiguks.

    Comment

    Working...