Hotcocacola Blogi | Puhkus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokkeriProde Nuhk
    RSS Uudistevoo postitaja
    • Sep 2011
    • 541

    #1

    Hotcocacola Blogi | Puhkus

    Olen puhkusel 5-12. august. Tripin naisega mööda Eestit/Euroopat ringi.



    Loe edasi ›››
  • KraindOnMaind
    FPP Pro
    • Jun 2009
    • 228

    #2
    Re: Hotcocacola Blogi | Puhkus

    kogu aeg puhkusel ju. ja nädalaga tuleb kõva tripper euroopas küll

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #3
      Re: Hotcocacola Blogi | Puhkus

      Alles oldi ju Las Vegases-kas see polnud puhkus:)?

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #4
        Re: Hotcocacola Blogi | Puhkus

        kuhu minek?
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5
          Re: Hotcocacola Blogi | Puhkus

          Ausalt öelda ma ei tea veel, kuhu minek :(
          Üks mõte oli Palangale sõita...

          Kui kellelgi mõni hea mõte/plaan, siis andke teada

          Comment

          • pokkerisheriff
            Grinder
            • Oct 2011
            • 824

            #6
            Re: Hotcocacola Blogi | Puhkus

            lofootidele.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #7
              Re: Hotcocacola Blogi | Puhkus

              Sõida nädalaks Ida-Virumaale, soovitavalt Narva, Sillamäele või Kohtla-Järvele.

              Narva-Jõesuu oleks ka variant aga seal ei saa suvel seda õiget ballatunnet kätte.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #8
                Re: Hotcocacola Blogi | Puhkus

                Kenast loodusest lugu pead, siis Põhja-Soome, Norra ringreis ei ole paha mõte.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9
                  Re: Hotcocacola Blogi | Puhkus

                  Otsin midagi põnevamat, pigem midagi Eestis või Lõuna-Euroopas. Looduse ja turismi fänn ma eriti pole... :(

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #10
                    Re: Hotcocacola Blogi | Puhkus

                    auto, nädal ja lõuna-euroopa ei käi mitte kuidagi esiteks kokku .. :)

                    mine vormsile, hiiumaale ja saaremaale

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #11
                      Re: Hotcocacola Blogi | Puhkus

                      Saartele väga ei viitsi.
                      Hetkel tundub parim plaan: Niitväljale Green cardi kursustele minna

                      Comment

                      • pokkerisheriff
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 824

                        #12
                        Re: Hotcocacola Blogi | Puhkus

                        Esteet.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #13
                          Re: Hotcocacola Blogi | Puhkus

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          Otsin midagi põnevamat, pigem midagi Eestis või Lõuna-Euroopas. Looduse ja turismi fänn ma eriti pole... :(
                          +

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          Saartele väga ei viitsi.
                          Hetkel tundub parim plaan: Niitväljale Green cardi kursustele minna
                          =

                          ROFL

                          Ida-Viru teema on liiga ekstreem sinu jaoks?

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #14
                            Re: Hotcocacola Blogi | Puhkus

                            Ei ole, mu vanavanemad sealt pärit ja nooruspõlves olen väga palju aega seal veetnud

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #15
                              Re: Hotcocacola Blogi | Puhkus

                              endal ka sama aeg plaan trippida. vist lähme peipsi äärde, seal paar päeva ja siis tartuffile, siis haapsalu spasse ning siis tallinna
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              Working...