Hotcocacola Blogi | Coaching

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokkeriProde Nuhk
    RSS Uudistevoo postitaja
    • Sep 2011
    • 541

    #1

    Hotcocacola Blogi | Coaching

    Pikk ja karm downswing on minu enesekindluse omahalaudades miinustese viinud.
    Juba enne Las Vegasesse minekut mõtlesin coachingu peale. (PLO200-1k).

    Maailma üks parimaid mid-stakes 6max plo-mängijaid pakub üllatavalt hea hinnaga coachingut:
    * 250$/hr
    * 1000$/5h

    Võtsin härraga ühendust ja lubasin septembris temaga uuesti ühendust võtta.
    Mänge biidib ta easylt up to PLO1000.
    Antud hetkel üritab ta shotte võtta PLO2-5k-s.

    Looking forward...:)




    Loe edasi ›››
  • Mr_Kenny
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1357

    #2
    Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

    Kellega tegu kui tohib küsida?

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3
      Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

      mipwnya

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #4
        Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

        hmmz kas downswing tõesti nii suur et vaja couchi? alla pole plaanis liikuda et enesekondlust saada? pl200?

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #5
          Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

          coca tahab vast edasiliikuda.kui enda hammas peale ei hakka siis ei ole midagi halba ju tasemel coachi võtmisest. usun et coca jaoks tekivad plo200 kerged moti probleemid. kui summad ennast ei moriveeri siis ega sellest mängust ka suurt midagi head välja ei tule.

          Comment

          • BentleyMulsanne
            Bännitud
            • May 2012
            • 499

            #6
            Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

            mipwnya hetkel täiesti õige mees aitama teab , sellesmõttes, et mehel endal peaks praegu ka haruldane suurem Dswing peal olema.

            Comment

            • Ecuador13
              🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
              • Aug 2009
              • 730

              #7
              Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

              Coachingu võtmine hea plaan.

              Kuidas sul 2012 PLO cashis overall seis on hetkel? Tegin sizeable sidebeti et lõpetad aasta plussis, ära mind alt siis vea

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #8
                Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

                Aasta veel u +25k (ei ole hetkel HEMi lähedal) ja istun 25k swongis

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9
                  Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

                  PLO200s üritan motti koguda, kuid see on ilmvõimatu, sest ei suuda nii madalal päris A++ mängu teha.
                  Aga on vaja end kokku võtta..


                  Coachi tahan ilmselgelt enda arendamise pärast, kuid samas loodan et ta suudab mu mindseti parandada

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #10
                    Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

                    + midstakes parimate plo grindijate tunnihind on enamjaolt 500-1000$, seega 250$ on SOOOOOOOOOOOOOODUKAS !!!

                    Comment

                    • metsnik
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2008
                      • 462

                      #11
                      Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

                      hcc-st (kes mulle peale Team Pro-sse saamist tõusikuna näis) on suht normaalne käli saanud. adumine, et mingi hetk on vaja abi küsida, on kah sümpaatne, kuna piisavalt suure egoga mehed seda ilmselt ei tunnista.

                      küll aga küsimus hoopis teisest mastist - mis on lühidalt põhjused, et NLH juurest nüüdseks vist peaasjalikult ainult PLO peale üle läinud oled? tunned seal suuremat edge'i? lihtsalt meeldib rohkem (olenemata konkurentsist)?

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #12
                        Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

                        Kusjuures ma vist tean, mis mu praeguse aja suurim leak on: Mitte uskumine, ehk räme maha callimine...okse!!!

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #13
                          Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

                          Algselt postitas metsnik Vaata postitust
                          hcc-st (kes mulle peale Team Pro-sse saamist tõusikuna näis) on suht normaalne käli saanud. adumine, et mingi hetk on vaja abi küsida, on kah sümpaatne, kuna piisavalt suure egoga mehed seda ilmselt ei tunnista.

                          küll aga küsimus hoopis teisest mastist - mis on lühidalt põhjused, et NLH juurest nüüdseks vist peaasjalikult ainult PLO peale üle läinud oled? tunned seal suuremat edge'i? lihtsalt meeldib rohkem (olenemata konkurentsist)?
                          üritan vastata nats hiljem, hetkel hardcore grind

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #14
                            Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

                            tegelikult suht raske mõista. Vaalad peaksid ju varustama piisava rahahulgaga, mida reg-dega madistamine ära võtab. Või lauas polegi ühtegi vaala?

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #15
                              Re: Hotcocacola Blogi | Coaching

                              Algselt postitas metsnik Vaata postitust
                              hcc-st (kes mulle peale Team Pro-sse saamist tõusikuna näis) on suht normaalne käli saanud. adumine, et mingi hetk on vaja abi küsida, on kah sümpaatne, kuna piisavalt suure egoga mehed seda ilmselt ei tunnista.

                              küll aga küsimus hoopis teisest mastist - mis on lühidalt põhjused, et NLH juurest nüüdseks vist peaasjalikult ainult PLO peale üle läinud oled? tunned seal suuremat edge'i? lihtsalt meeldib rohkem (olenemata konkurentsist)?

                              Kõik algas PLOhust, puhta bumhuntinguga sai ilus klots kokku veeretatud (PLO50-200). Tänapäeval on fishe aina vähem ning HU lauad suht surnud.

                              Praegu on parim viis fishide leidmiseks uute laudade tegemine, aga regzid, kes uusi laudu ei tee ega HU-d ei mängi, nemad on valvel ja istuvad suht kiirelt järgi. See tähendab seda, et fishiga saab väga-vähe HU-d mängitud.
                              Ja kui ma õigesti mäletan, siis pean enda 3-4-handed mängu kõvasti parandama, sest seal olin napilt BE, kui mitte õrnalt kaotav mängija.

                              Priva: viimasel ajal kaotan isegi HUs fishidele (liigitan selle swongi alla).
                              Praegu lõpetasin sessi, ca -1bi. No täiesti võimatu, pidevalt kui ma istun seti otsas, siis OBV vastasel topset.
                              Aga pole midagi muud teha, kui toorelt edasi grindida ja oodata helgemaid päevi :D
                              Last edited by hotcocacola; 26.07.12, 01:39.

                              Comment

                              Working...