Pokerstars Algorithms

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #91
    Re: Pokerstars Algorithms

    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Tegelikult võiks starsis olla oma easter-egg, mis mõne progeja poolt sinna sisse on kodeeritud. Paned näiteks hiirega kolm klõpsu kuskil laual mingi kindla koha peal+ hoiad ctr-alt all ning pot tuleb koju vms. Kihvt oleks selline asi avastada
    Normaalsed mõttelennud sul , järgmine kord jäta üks joint vahele.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #92
      Re: Pokerstars Algorithms

      Kõigile siinsetele foorumlastele edaspidiseks teadmiseks, et ma ei suitseta.

      Comment

      • BentleyMulsanne
        Bännitud
        • May 2012
        • 499

        #93
        Re: Pokerstars Algorithms

        Pole praegu aega palju aga kommenteerimata ei saa ka jätta seda jama

        Kätevõiduprotsentide suhted peavadki enam-vähem paigas olema, vastasel korral oleks see liiga silmatorkav ja leiaks väga laialdast kõlapinda. Minu arvamus ja ka common sense on see, et kood on kirjutatud nii, et kõik tunduks võimalikult tõepärane(võimalikult, st nii palju kui muude vajalikke faktorite täitmise kõrvalt see võimalik on). Kuna enamus mängijad mängivad "normaalselt" nii nagu koodi tellija seda eeldas, siis selliste mängustiilide puhul peavadki paika %ndid pikas perspektiivis.

        Aga kui tuleb minusugune "strateeg" 1in miljon kes teeb täiesti mõeldamatut mängu, viskab preflopp AA foldi, samas callib alline poolrämpskätega, ehk foldin seal kus enamusmängijaid mängiks, panen nuppe seal kus nagu ikka normaalsel juhul ei paneks.
        Ja alaska usu mind, oma süsteemi järgi tehes, mu praht suckoudib. ... Muidugi ei tähenda, et ma ees olles alati foldin, ma foldin ees olles ainult siis, kui süsteem järgi oleksin ma selles jaotuses kaotaja!

        Ma ei tahaks siin sellist jaburust näha, et mõni vaimukas mees tuleb veel seostama mu teoreemi sellega, et mõned käed võidavad pikas perspektiivis tunduvalt rohkem kui nad peaksid inimliku mängu puhul starsis! Ma pole siukest paska varem lugenud..
        Ma ei vali selle süsteemi järgi kätt konkreetselt ennast kaartide seisukohast mida ma mängin preflopp, see on ebaoluline kas mul on AA või 89 või 102of . See kas mu praht on tol hetkel võitev või mitte sõltub muudest faktoritest, mida ma arvesse võtan!

        Ma ei tea kas teile on võõras Non-Predeterminated board`i mõiste, Starsi süsteem on sellele üles ehitatud. Kui jagatakse taskukaardid, siis ei ole süsteemil endal ka veel otseselt teada, milline board tuleb! See milliseks board kujuneb sõltub sellest, kes(kaasneb teatud info süsteemile, mida võtab arvesse) selles jaotuses osaleb ja kuidas osaleb. Kui see liiga keeruline, siis räägime sellest vähesestki infost, mida Stars ise välja annab oma kodulehel(mis on küll kergelt eksitav, kuna on jäetud palju ütlemata ja see mis õeldud on vähe teise nurga alt) - Aga seal on selgelt kirjas, et kasutatakse entroopiat/hiireliikumist!

        Ja Alaska sulle teadmiseks, mida paremaks ma oma süsteemi lihvinud olen seda kõrgemaks mul on läinud "coinflip" win võidu %, praegu on see ca 90 ringis, pean täpselt järgi vaatama. Kuidas sa seda seletad - tuleb mingi jutt, et olen mitmekuusel hiiteril. Mul on elus neid üüratuid up ja downswinge olnud piisavalt. Kui see on sinujaoks ka upswing, et ma mitukuud preflopp AI olles olenemata käte eeldatavatest võidu %-idest olen sellise näitaja otsas? preflopp AI on mu süsteemis olulisel kohal, kuna see on ainuke viis kasvatada stäkki võites võimalikult vähe käsi aga samas garanteerida seda, et istuksin norm stäki otsas. Ma ei saa oma süsteemiga mängida hyper-turbosi, mida see tähendama peaks, ehk saad aru. Mu süsteemi järgi on see ideaalne olukord kui villian, kes on minusuurune või suurem(kelle vastu olen oma süsteemi järgi võitev - olenemata ta käest ja minu käest) istub oma top ranges, sest see garanteerib selle, et nupud lähevad sisse.

        Ühesõnaga kui tuleb veel mingi jura siia, et a`la Bentley väidab, et mingid konkreetsed käed on rohkem/vähem võitvamad ülipikasperspektiivis kui matemaatiline tõenäosus ütleb mingil muul moel kui mu süsteemi kasutades siis jumalahalasta..
        Või, et ma ennustan siin mingeid boarde või mängin tunde järgi.Mul pole vähimatki aimu preflopp AI minnes oma süsteemi järgi, mis board tuleb peale selle, et vastasest connectib see paremini! Reaalsus on see, et minu mäng(ÜKSNES POKERSTARSIS) on juba kuid tuginev teie vaatevinklis pure donklusele, kuid tegelikult on selle taga kõva matemaatika ei midagi rohkemat ega vähemat. Selline konkreetne donklus ei saakski mittekuskil mujal edutoov olla, kuna erinevatel pokkeritubadel on oma programeering(KOOD).



        Vähem kastis mõtlemist.

        Comment

        • BentleyMulsanne
          Bännitud
          • May 2012
          • 499

          #94
          Re: Pokerstars Algorithms

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Kui isegi siuke asi oleks olemas nagu OP-s siis kes see loll seda avalikus foorumis ikka mainiks ja jagaks oma kullaauku.
          Videot pole tulnud, jutt on olnud senini üpris pealiskaudne. Ja ainuke asi mida mul karta olekski, on see, et PS teeks oma süsteemi ringi, aga senikaua kuni nemad saavad mis nad tahavad rake ja ärijätkusuutlikus ning maine on OK, senikaua nad ka ringi ei tee midagi . See, kas kõik minu valdustes olev info jõuabki minu suust/kirjapildist mõne teise üksikisiku kätte, kes on huvitatud üksnes pokkeriga raha tegemisest ei kahjustaks mind lühemas perspektiivis kuidagi. Kui selline trikitaja mu lauas oleks juhuslikult, ma märkaks seda ja probleemi poleks. See kas staarstaketav hotamy hakkab oma õige kasutaja all kunagi hittima või mitte ei puutu minusse. Senikaua kuni info on kitsa ringi käes, kes seda üksnes oma tarbeks kasutab on kõik fine.
          Muidugi sul on õigus, see oleks absoluutne debiilsus(loe:deniilsus) siia postitada kogu tõde .

          Comment

          • Mr_Kenny
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1357

            #95
            Re: Pokerstars Algorithms

            Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
            Pole praegu aega palju aga kommenteerimata ei saa ka jätta seda jama

            Kätevõiduprotsentide suhted peavadki enam-vähem paigas olema, vastasel korral oleks see liiga silmatorkav ja leiaks väga laialdast kõlapinda. Minu arvamus ja ka common sense on see, et kood on kirjutatud nii, et kõik tunduks võimalikult tõepärane(võimalikult, st nii palju kui muude vajalikke faktorite täitmise kõrvalt see võimalik on). Kuna enamus mängijad mängivad "normaalselt" nii nagu koodi tellija seda eeldas, siis selliste mängustiilide puhul peavadki paika %ndid pikas perspektiivis.

            Aga kui tuleb minusugune "strateeg" 1in miljon kes teeb täiesti mõeldamatut mängu, viskab preflopp AA foldi, samas callib alline poolrämpskätega, ehk foldin seal kus enamusmängijaid mängiks, panen nuppe seal kus nagu ikka normaalsel juhul ei paneks.
            Ja alaska usu mind, oma süsteemi järgi tehes, mu praht suckoudib. ... Muidugi ei tähenda, et ma ees olles alati foldin, ma foldin ees olles ainult siis, kui süsteem järgi oleksin ma selles jaotuses kaotaja!

            Ma ei tahaks siin sellist jaburust näha, et mõni vaimukas mees tuleb veel seostama mu teoreemi sellega, et mõned käed võidavad pikas perspektiivis tunduvalt rohkem kui nad peaksid inimliku mängu puhul starsis! Ma pole siukest paska varem lugenud..
            Ma ei vali selle süsteemi järgi kätt konkreetselt ennast kaartide seisukohast mida ma mängin preflopp, see on ebaoluline kas mul on AA või 89 või 102of . See kas mu praht on tol hetkel võitev või mitte sõltub muudest faktoritest, mida ma arvesse võtan!

            Ma ei tea kas teile on võõras Non-Predeterminated board`i mõiste, Starsi süsteem on sellele üles ehitatud. Kui jagatakse taskukaardid, siis ei ole süsteemil endal ka veel otseselt teada, milline board tuleb! See milliseks board kujuneb sõltub sellest, kes(kaasneb teatud info süsteemile, mida võtab arvesse) selles jaotuses osaleb ja kuidas osaleb. Kui see liiga keeruline, siis räägime sellest vähesestki infost, mida Stars ise välja annab oma kodulehel(mis on küll kergelt eksitav, kuna on jäetud palju ütlemata ja see mis õeldud on vähe teise nurga alt) - Aga seal on selgelt kirjas, et kasutatakse entroopiat/hiireliikumist!

            Ja Alaska sulle teadmiseks, mida paremaks ma oma süsteemi lihvinud olen seda kõrgemaks mul on läinud "coinflip" win võidu %, praegu on see ca 90 ringis, pean täpselt järgi vaatama. Kuidas sa seda seletad - tuleb mingi jutt, et olen mitmekuusel hiiteril. Mul on elus neid üüratuid up ja downswinge olnud piisavalt. Kui see on sinujaoks ka upswing, et ma mitukuud preflopp AI olles olenemata käte eeldatavatest võidu %-idest olen sellise näitaja otsas? preflopp AI on mu süsteemis olulisel kohal, kuna see on ainuke viis kasvatada stäkki võites võimalikult vähe käsi aga samas garanteerida seda, et istuksin norm stäki otsas. Ma ei saa oma süsteemiga mängida hyper-turbosi, mida see tähendama peaks, ehk saad aru. Mu süsteemi järgi on see ideaalne olukord kui villian, kes on minusuurune või suurem(kelle vastu olen oma süsteemi järgi võitev - olenemata ta käest ja minu käest) istub oma top ranges, sest see garanteerib selle, et nupud lähevad sisse.

            Ühesõnaga kui tuleb veel mingi jura siia, et a`la Bentley väidab, et mingid konkreetsed käed on rohkem/vähem võitvamad ülipikasperspektiivis kui matemaatiline tõenäosus ütleb mingil muul moel kui mu süsteemi kasutades siis jumalahalasta..
            Või, et ma ennustan siin mingeid boarde või mängin tunde järgi.Mul pole vähimatki aimu preflopp AI minnes oma süsteemi järgi, mis board tuleb peale selle, et vastasest connectib see paremini! Reaalsus on see, et minu mäng(ÜKSNES POKERSTARSIS) on juba kuid tuginev teie vaatevinklis pure donklusele, kuid tegelikult on selle taga kõva matemaatika ei midagi rohkemat ega vähemat. Selline konkreetne donklus ei saakski mittekuskil mujal edutoov olla, kuna erinevatel pokkeritubadel on oma programeering(KOOD).



            Vähem kastis mõtlemist.
            Ära aja sellist ila suust välja palun. Ja kui sa tõesti võidad 90% flippidest, oli raske mingi proof siia panna? Go home oma jutuga mees.

            Comment

            • massacre84
              Räme Fish
              • Jun 2012
              • 22

              #96
              Re: Pokerstars Algorithms

              Mul pole vähimatki aimu preflopp AI minnes oma süsteemi järgi, mis board tuleb peale selle, et vastasest connectib see paremini! Reaalsus on see, et minu mäng(ÜKSNES POKERSTARSIS) on juba kuid tuginev teie vaatevinklis pure donklusele, kuid tegelikult on selle taga kõva matemaatika ei midagi rohkemat ega vähemat. Selline konkreetne donklus ei saakski mittekuskil mujal edutoov olla, kuna erinevatel pokkeritubadel on oma programeering(KOOD).


              Kas on patt küsida sinu viimaste kuude graafikuid,käsi?Mingigi tõendiga statistikat?

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #97
                Re: Pokerstars Algorithms

                "Piinatud geeniust" oled näinud?

                Comment

                • saugakarel
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 288

                  #98
                  Re: Pokerstars Algorithms

                  Kui mul oleks selline süsteem, peaks iga teine turniir lõppema finaallauaga. Kuidas sul sellega on? Paari kuuga peaks midagi olema näidata küll.

                  Comment

                  • Fuzzy
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2010
                    • 452

                    #99
                    Re: Pokerstars Algorithms

                    Bentley, kas on mingi konkreetne põhjus, mis takistab sind graafikuid postitamast?

                    Comment

                    • jasssass
                      Vana Tegija
                      • Sep 2010
                      • 1200

                      #100
                      Re: Pokerstars Algorithms

                      Arvatavasti Madis algselt kasutas mängimiseks sarnaseid algoritme, oma esimese kontoga biitis ja crussis kenasti, hiljem kui stake peale jooksis, siis hakkas raamatuid lugema, live mängima ja õppima, ühesõnaga omandama elementaarseid pokkerimängu oskuseid, võimalik, et see ta eksiteele viiski ja võitvast mängijast sai kaotav.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #101
                        Re: Pokerstars Algorithms

                        Ma ei arva, et pokkertoad ei näpi oma softi, ma isegi kahtlustan ipokkeri võrku actionkiller turnide loomises, aga ma ei ole tundnud pokerstarsis mitte kunagi mitte midagi kahtlast, kõik kes mu vastu suckoudivad ja kellele ma 90% flippidest kaotan, on suures miinuses sharkscope graafikutega mängijad.

                        Comment

                        • BentleyMulsanne
                          Bännitud
                          • May 2012
                          • 499

                          #102
                          Re: Pokerstars Algorithms

                          Donkstiili harrastav mängija peabki üldjuhul miinustes olema, kui just ei ole tegu süsteemitajaga, nii sa ei saa võtta seda.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #103
                            Re: Pokerstars Algorithms

                            Ja kui päris ausalt öelda, ma ei julge sinuga vaielda. Tõsiselt.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #104
                              Re: Pokerstars Algorithms

                              Väga hea teema. Huvitavaid inimesi ikka leidub :D.

                              Comment

                              • marcoloco
                                FPP Pro
                                • Nov 2010
                                • 203

                                #105
                                Re: Pokerstars Algorithms

                                Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                                Pole praegu aega palju aga kommenteerimata ei saa ka jätta seda jama

                                Ma ei tea kas teile on võõras Non-Predeterminated board`i mõiste, Starsi süsteem on sellele üles ehitatud. Kui jagatakse taskukaardid, siis ei ole süsteemil endal ka veel otseselt teada, milline board tuleb! See milliseks board kujuneb sõltub sellest, kes(kaasneb teatud info süsteemile, mida võtab arvesse) selles jaotuses osaleb ja kuidas osaleb. Kui see liiga keeruline, siis räägime sellest vähesestki infost, mida Stars ise välja annab oma kodulehel(mis on küll kergelt eksitav, kuna on jäetud palju ütlemata ja see mis õeldud on vähe teise nurga alt) - Aga seal on selgelt kirjas, et kasutatakse entroopiat/hiireliikumist!
                                Pole praegu aega palju aga kommenteerimata ka ei saa j2tta seda jama.

                                Ka see v2hene mis stars v2lja annab on sinu jaoks liiga kova p2hkel olnud. Stars kasutab kyll hiireliigutusi ja muud random datat et kaardipakk enne jaotust shuffleda, aga seej2rel tulevad kaardid samast pakist j2rjest koikidel streetidel. Seega systeem teab taskukaarte jagades boardi.
                                Kui mind ei usu, google abiks voi kysi starsist otse - see on avalik info.

                                Comment

                                Working...