Statsidele pilk peale

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kajeera
    Jube Noob
    • Feb 2009
    • 130

    #1

    Statsidele pilk peale

    Kolisin triost Towerisse ja tegin eile väikse sessi.
    Käte arv 2200 NL10-s
    Et mida arvata statsidest, mida muuta, mis on halb ja hea.
    Liiga swingine oli mäng, alguses sain suht karme biite.
    Tnx:)

  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: Statsidele pilk peale

    Nendelt stattidelt ei ole võimalik midagi välja lugeda 2200 käe jooksul, eriti kui küsitakse ja ei positatata statte (af tänavate kaupa, cbetid, fold to cbetid, positsioon jne) Sessi kohta võib öelda, et 3bet ja steal on liiga väike aga see ei ütle mitte midagi.

    Edaspidi postita statid, graafikute ja statide analüüsimise teemasse: http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,309.0.html

    Comment

    Working...