Re: NL25 6-max, mis on valesti ?
Kui sulle see stiil meeldib, siis 19/12/2 statsidega võib NL100 normaalselt biitida... FTPs ja Starsis ilmselt mitte, aga eurosaitidel kyll. See eeldab et su W$WSF oleks mingi 40 ringis ja postflop suudad teisi foldima panna.
UTG, UTG+1 never ära limbi. CO, eriti BTN raisi rämedalt rohkem, see on jõhker profit mis sealt tuleb. BTNi vpip/prf võiks mingi 30/25 vabalt olla.
Päris palju suuri SSNL crushereid on öelnud, et mingi 20/16/3 on suhtkoht optimaalne ja mugav stiil, kipun nõustuma.
Kui sulle see stiil meeldib, siis 19/12/2 statsidega võib NL100 normaalselt biitida... FTPs ja Starsis ilmselt mitte, aga eurosaitidel kyll. See eeldab et su W$WSF oleks mingi 40 ringis ja postflop suudad teisi foldima panna.
UTG, UTG+1 never ära limbi. CO, eriti BTN raisi rämedalt rohkem, see on jõhker profit mis sealt tuleb. BTNi vpip/prf võiks mingi 30/25 vabalt olla.
Päris palju suuri SSNL crushereid on öelnud, et mingi 20/16/3 on suhtkoht optimaalne ja mugav stiil, kipun nõustuma.
Comment