NL25 6-max, mis on valesti ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tdx
    Grinder
    • Oct 2008
    • 768

    #16
    Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

    Kui sulle see stiil meeldib, siis 19/12/2 statsidega võib NL100 normaalselt biitida... FTPs ja Starsis ilmselt mitte, aga eurosaitidel kyll. See eeldab et su W$WSF oleks mingi 40 ringis ja postflop suudad teisi foldima panna.

    UTG, UTG+1 never ära limbi. CO, eriti BTN raisi rämedalt rohkem, see on jõhker profit mis sealt tuleb. BTNi vpip/prf võiks mingi 30/25 vabalt olla.

    Päris palju suuri SSNL crushereid on öelnud, et mingi 20/16/3 on suhtkoht optimaalne ja mugav stiil, kipun nõustuma.

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #17
      Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

      viska utg ja utg+1 ära Ax, KT, 65o ja muu sellin praht. mängi väga tight nendel positsioonidel. utg mängi ntks AJ+, ATs+, KQo+, 22+. kõikide nende käte puhul tee standard raise (mitte 6x AA'ga ja 3x KQ'ga). utg+1 võta juurde ATo+, KJo+, 87s+. niimoodi võta oma range järjest laiemaks. ära muuda oma open raise suurust. ära mängi blindidelt raise vastu Ax, offsuit connectoreid, KT jms paska.

      kõige esimene postitus põmst ütles kõik ära - mängi positsiooni.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #18
        Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

        Olen korduvalt soovitanud sulle - tõmba Ryan Fee guide ja mängi selle järgi (http://ryanfee.com). Preflopid-värgid-särgid kõik ideaalselt olemas selles.

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #19
          Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

          Ära paardunud flopis auku rea ostuga hulluks mine. All-in pole parim variant sellise flopiga. Eriti kui sa full stackiga ei ole, sa ei blufi mingi shortstackiga kedagi.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #20
            Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

            Algselt postitas Codecci
            Olen korduvalt soovitanud sulle - tõmba Ryan Fee guide ja mängi selle järgi (http://ryanfee.com). Preflopid-värgid-särgid kõik ideaalselt olemas selles.
            jah, see on nuts.

            Comment

            Working...