NL25 6-max, mis on valesti ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #1

    NL25 6-max, mis on valesti ?

    [img width=640 height=356]http://img88.imageshack.us/img88/9803/nl25gp6.png[/img]



    Lihsalt ei suuda plussi saada kuidagi, ise arvan, et olen ehk liialt passiivne.
  • krayzie
    Grinder
    • Oct 2008
    • 706

    #2
    Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

    tead mida tähendab positsioon?

    kui tead siis kasuta seda.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #3
      Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

      Algselt postitas krayzie
      tead mida tähendab positsioon?

      kui tead siis kasuta seda.
      Mingil määral muidugi tean, kuid siiski mitte piisavalt:

      [img width=640 height=233]http://img13.imageshack.us/img13/6822/poskg1.png[/img]

      Kui suur peaks SB/BB ja Buttoni VPIP vahe olema ?

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #4
        Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

        Tundub, et ei tea, BTN-lt võiks mängida 2-3X rohkem käsi kui UTG-lt ja lõpeta open-limpimine ära ükskord. Postflop on ka võimatu mingied tulemusi näidata 1,4 AF-ga, vähem callimist, vähem showdowne, rohkem bettimist/raisemist, rohkem foldimist.

        Ja stattide analüüsiga kaugele ei jõua, üksikuid hande on vaja sul postitama hakata, et leakid ükshaaval kokku lappida.

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #5
          Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

          Tundub, et Sa mängid blindidest jube palju ja ise ei varasta piisavalt. Attempt to steal 17% 6 maxis :o

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #6
            Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

            Algselt postitas RudiTurbo
            Tundub, et Sa mängid blindidest jube palju ja ise ei varasta piisavalt. Attempt to steal 17% 6 maxis :o
            steal on tõesti väike
            agression ka väike

            Comment

            • marguzz22
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1458

              #7
              Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

              agressiooni vähe, blindidelt liiga palju mängid, buttonilt rohkem rase, ja vähem calle postflop, standard c-bet võiks jääda sinna 70% kanti, kui vastased üldse ei foldi võid maha lasta natuke, ja ära limbi ning postflop kui cbetid, siis saad calli, turni vastane chekib vabalat pane chek järgi ja vaata riveril mis toimub(river bet on väga kasumlik vähemalt minu jaoks, busted drawd jne kõik foldivad, kes flopil callivad)

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #8
                Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

                Mina ütleks, et VPIP ja PFR liiga suur vahe. Just oli ühe 6max oldtimeriga arutelu. Ma arvasin, et minu 25/15 statsid on ok - tema ütles aga et see ei kõlba kuhugi.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #9
                  Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

                  Millised oleksid siis nö. ideaalsed statid long runi puhul ?

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #10
                    Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

                    Algselt postitas antnx
                    Mina ütleks, et VPIP ja PFR liiga suur vahe. Just oli ühe 6max oldtimeriga arutelu. Ma arvasin, et minu 25/15 statsid on ok - tema ütles aga et see ei kõlba kuhugi.
                    sellepeale ma ütleks nii, et 25NL-s on see OK (sest selles tasemes veel palju donke ja järgi limpimine on mõnel hetkel kasulikum kui raisimine), kuid oldtimer võrdleb äkki alates 100NL-st, kus juba suht rohkem regulare ja kus üldse limpist ka ei harrastata.
                    See siis lihtsalt minu arvamus.

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #11
                      Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

                      Hea tähelepanek. Rääkis jah, et nl100 saan juba suure vahe eest karistada :)

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #12
                        Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

                        20/10 ei ole mitte kuskilt otsast optimaalne strateegia

                        Comment

                        • Davy
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1341

                          #13
                          Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

                          Algselt postitas Imric
                          Lihsalt ei suuda plussi saada kuidagi, ise arvan, et olen ehk liialt passiivne.
                          Imric ... inglise keelt oskad?

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #14
                            Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

                            Algselt postitas lenC
                            20/10 ei ole mitte kuskilt otsast optimaalne strateegia
                            roger that!

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

                              Ma soovitan läbi lugeda minu tehtud preflop käte tabeli. Olen päris kindel, et kui sa võtad sealt tabelist ära 3 esimest positsiooni, siis mu tabel töötab ka 6maxis, kasumi marginaal on väike aga break-eveni peaks välja venitama.

                              Ja sul peaks olema natuke postflop skilli ka - et tead, mis kaardiga võiks broke minna ja kus mida foldida, siis peaksid saama võitjaks ning mingi aeg saad teada, mis on positsioon. Peale seda lisad veel agresiivsust, light3beti, paar bluffi ja crushidki 1kNL limiite.

                              Tõsi jutt ja ei ole level.

                              Comment

                              Working...