miks ei ole rida alla ässa ja üle ässa?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #16
    Re: miks ei ole rida alla ässa ja üle ässa?

    mhm, väike rida ja suur rida oli.

    Comment

    • Sebastian_du
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 232

      #17
      Re: miks ei ole rida alla ässa ja üle ässa?

      Päti pokkereid on ju igasuguseid. näiteks et üks hold kaart on avatud või metsikute kahtedega või sarnase käte puhul saab otsustavaks mis mast on ehk poti A on tugevam kui ärtu A.

      Seega võib olla ka rida k-4 ainult et selle mängu nimi ei saa olla Texas holdem või 5-draw

      Comment

      Working...