*** Märtsi tulemused - Aprilli eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1

    *** Märtsi tulemused - Aprilli eesmärgid ***

    Üldine:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Sellest Starsi oma:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    RB: +2895$
    MTT: -2000$
    --------
    KOKKU: +13,8k$
    Last edited by hotcocacola; 31.03.12, 11:14.
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2
    Re: *** Märtsi tulemused - Aprilli eesmärgid ***

    3 või neljas miinuskuu in a row .. see kuu ~-2.8k

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #3
      Re: *** Märtsi tulemused - Aprilli eesmärgid ***

      Esimene kuu HU-s möödus EV-d taga ajades, üldiselt selle aasta parim.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      +2700
      Boonused+RB ~600
      Kokku +3300$

      Aprill=trenn, volüüm, EV püüdmine + shotid limit up

      Comment

      • bi0hazard
        Vana Tegija
        • Jul 2010
        • 1342

        #4
        Re: *** Märtsi tulemused - Aprilli eesmärgid ***

        Märts :

        Ei olnud väga aega mängida, ei leidnud nädalas ligi 4-5 päeva üldse aega, et mängida ja nii asi soiku jäigi. Kuu kokkuvõttes umbes +200 daala( turnadega mingi +100~, cashis(NL5) umbes +50 ja ülejäänud PLO2 ja mingid stellarid/boonused ) Alles sellest midagi ei jäänd, sest suutsin telefoni katki kukkuda ning oli vaja osta vitamiine.

        Aprill :

        Trenni korralikult [ 4 trenni vähemalt nädalas ] - [ ]
        NL5 biitida ja teenida 15BI, mis hetkel siis vaja, et liikuda NL10 - [ ]
        Shot @ NL10 - [ ]
        Alkoholi mitte puutuda - [ ]
        Koolis asjad korras hoida - [ ]


        c u in April.

        Comment

        • Mr_Kenny
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1357

          #5
          Re: *** Märtsi tulemused - Aprilli eesmärgid ***

          Nice volume jasssass, mis limiiti mängid ja SN kui avaldad?

          Mu month:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Aprilli eesmärgid:
          3k hyperit.
          Trennis uuesti käima hakata.
          Järgida gameday rutiini.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #6
            Re: *** Märtsi tulemused - Aprilli eesmärgid ***

            Viimased kaks päeva on shit. Jõudsin nl20-sse aga pidin tagasi tulema nl10-sse.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Aprilli eesmärgid- FU
            Last edited by Vandalar; 31.03.12, 12:33.

            Comment

            • bi0hazard
              Vana Tegija
              • Jul 2010
              • 1342

              #7
              Re: *** Märtsi tulemused - Aprilli eesmärgid ***

              nice volume Vandalar, kus mängid ?

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #8
                Re: *** Märtsi tulemused - Aprilli eesmärgid ***

                Viimati lisasin siia foorumisse oma graphi vist eelmise aasta augustis, ning peale seda hakkasin HU mängima ja sain kõrvetada, mis lõhkus mindseti, bankrolli ja vahe peal olin nii eksinud, et oleks juba ääre pealt tööd hakanud otsima. Uuest aastast mõtelsin, fuck the hu ja siirdusin tagasi FR. Algus oli natuke konarlik, kuid olen jälle back in business. Sealjuures omades 200K käelist HU kogemust ning mindset on läbi viimaste vintsutuste väga tugevaks muutunud. Kui varem suutsin iga sess mingit konkreetset jama korraldada, siis täna on oksendamine nii harvaks nähtuseks muutunud, et vast 1-2bi nädalas läheb selle nahka. Olen leidnud distsipliini igas mõttes, ning ajaplaneerimine perekond>pokker>kool vahel on seoses sellega täna väga hästi paigas ja olen üldiselt rahul. See muidugi ei tähenda, et kooli asjad kõik tehtud nagu kord ja kohus. Tudengisündroom elab seljas nagu mingi seenhaigus ja vaatamata suurepärasele ajakasutusele hakkan tegema igat asja ikka viimasel minutil :) Vähemalt kalal olen saanud väga palju käia, kus on aega iseendaga juttu ajada igast teemadel, mille peale muidu ei mõtle....

                nl100-200



                pluss 16900vpp-d.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #9
                  Re: *** Märtsi tulemused - Aprilli eesmärgid ***

                  Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                  nice volume Vandalar, kus mängid ?
                  Microgamingus

                  Comment

                  • Murdock
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 690

                    #10
                    Re: *** Märtsi tulemused - Aprilli eesmärgid ***

                    Esimest korda postitan graphi,kuna oli enamvähem kuu.
                    Järgmisel kuul ootan profitit ,muud midagi.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    +RB ~200€
                    Last edited by Murdock; 31.03.12, 13:57.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #11
                      Re: *** Märtsi tulemused - Aprilli eesmärgid ***

                      Mis interventsioon seal nl100s toimus ?

                      Comment

                      • Murdock
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 690

                        #12
                        Re: *** Märtsi tulemused - Aprilli eesmärgid ***

                        Seal toimus kerge hit and run :D
                        lihtsalt olin vist veits tiltis,et BE lasin vms

                        Comment

                        • jasssass
                          Vana Tegija
                          • Sep 2010
                          • 1200

                          #13
                          Re: *** Märtsi tulemused - Aprilli eesmärgid ***

                          Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                          Nice volume jasssass, mis limiiti mängid ja SN kui avaldad?
                          Hu hyperit siis päevastel aegadel 15$ ja magusatel tundidel 30$ sekka.
                          Sul ka korralik mindset proov olnud sel kuul ma vaatan :D EV-d silmas pidades.

                          Comment

                          • Mr_Kenny
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1357

                            #14
                            Re: *** Märtsi tulemused - Aprilli eesmärgid ***

                            Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                            Hu hyperit siis päevastel aegadel 15$ ja magusatel tundidel 30$ sekka.
                            Sul ka korralik mindset proov olnud sel kuul ma vaatan :D EV-d silmas pidades.
                            Yeah, happens. Sa 2tabled? Btw võiks HU skype convo ellu äratada Chevy nt oli huvitatud ja vb leiaks paar aktiivset tüüpi veel.

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #15
                              Re: *** Märtsi tulemused - Aprilli eesmärgid ***

                              Mul oleks ka huvi olemas.

                              Comment

                              Working...