Homegame @ Pokerstars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • numnuts
    Grinder
    • Dec 2010
    • 846

    #1

    Homegame @ Pokerstars

    Kuna ühe korra oleme korraldanud siis mõtlesime, et teeks veel.
    Samamoodi eelmine kord oli starsis SNG'd maas ja oli päris fun üritus homegames.

    Mängitud sai oma 4-5 HU MTT'd, NLHE & PLO cashi.
    HU MTT'd tegime soliidsed $5 buy-in ja winner takes all. (ehk kui seekord saab rohkem rahvast siis ehk top2 payd vm)

    Anyway kes huvitatud siis;
    Club ID: 606135
    Invite code:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    E: esimesed mängud võiks mingi kaheksa aega teha juba.

    Võite ka addida skype: lenumnuts ja addin LC gruppi kus parem arutada mis mänge teha etc.


    Ja srys nende ees keda addisin ennist sinna ilma küsimata.
  • Peedu
    Jube Noob
    • Aug 2009
    • 179

    #2
    Re: Homegame @ Pokerstars

    Kas homegames saab osaleda, kui turniirid ja sngd blokitud on?

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #3
      Re: Homegame @ Pokerstars

      Ei

      Comment

      • numnuts
        Grinder
        • Dec 2010
        • 846

        #4
        Re: Homegame @ Pokerstars

        Atm 7 liiget. Pidasime ka esimese 4max HU sng maha.
        Tekib veel huvilisi siis võiks veel teha.

        Poisid seal tahavad veel PLO oma teha vms..

        Comment

        Working...