6max ja FR vahe - hea lugemine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #1

    6max ja FR vahe - hea lugemine

  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #2
    Re: 6max ja FR vahe - hea lugemine

    Just otsisin ja tahtsin samasugust teemat teha. Väga huvitav indeed. Ise praegu olen raske otsuse vahel kas mängida 6maxi või üritada biitida FR-i. Peab sügavalt järgi mõtlema mida ma teha tahan.

    Ma võtan kätte ja tõlgin selle ära krt.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: 6max ja FR vahe - hea lugemine

      Ma ei lugenud juttu lõpuni, jätsin sealt maalt lugemata, kus ta tõi nätie, et saab rohekm käsi tunnis mängida. Mis on õige, kui sa mängid sama arv laudu aga FR saad mängida tunduvalt rohkem laudu ja keskmine FR mängib rohkem käsi kuus, kui 6 max mängija.

      Comment

      • marguzz22
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1458

        #4
        Re: 6max ja FR vahe - hea lugemine

        ta tõi näite, et sa mängid 1 lauas keskmiselt rohkem käsi-> seega 1tede inimestega, mitte kokku rohkem käsi , seega kui sul on lauas 1 inimese vastu väike edge, muutub see suuremaks ja vastupidi ala. et võib kiiresti võita palju või kui oled donk kaodata, loe läbi ranka , jason pohl on hea strateeg tegelikult

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #5
          Re: 6max ja FR vahe - hea lugemine

          Sellesmõttes on küll 6max hea, et kui fish on lauas, siis mängid tema vastu väga palju käsi. Seega saad rohkem võimalusi tema stacki kätte saada.
          Aga jah, üldse kuus kokku võtta, siis Full ringis annab nii palju rohkem käsi mängida, et kasum tuleb vb suht sama, kui 6 maxis natuke winrate suurem, kuid käsi vähem.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: 6max ja FR vahe - hea lugemine

            Niikaua, kui on fishe ei ole vahet. Sest mul on full ringis igas lauas 1 fish, seega long runis tõesti 6maxis ma mängin ÜHE SAMA fishi vastu rohkem käsi aga kui käte arv kõikide fishide vastu on sama.

            Vahe tuleb välja siis, kui enam ei ole fishe laudades, et on 10 full ring lauda ja 10 6max lauda ning ainult ühes full ja 6 max lauas on fish, siis tuleb obv 6maxi mängida

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #7
              Re: 6max ja FR vahe - hea lugemine

              Algselt postitas RudiTurbo
              Sellesmõttes on küll 6max hea, et kui fish on lauas, siis mängid tema vastu väga palju käsi. Seega saad rohkem võimalusi tema stacki kätte saada.
              Aga jah, üldse kuus kokku võtta, siis Full ringis annab nii palju rohkem käsi mängida, et kasum tuleb vb suht sama, kui 6 maxis natuke winrate suurem, kuid käsi vähem.
              seni kuni ei oska fishi 6maxis maksimaalselt abusida ei ole vahet kumba sa mängid

              Comment

              • tonis
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 334

                #8
                Re: 6max ja FR vahe - hea lugemine

                Algselt postitas antnx
                ....

                Ma võtan kätte ja tõlgin selle ära krt.
                http://translate.google.com/ tõlgib enamvähem kõik õieti va pokkeri terminid.

                Comment

                • marguzz22
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1458

                  #9
                  Re: 6max ja FR vahe - hea lugemine

                  Algselt postitas tonis
                  http://translate.google.com/ tõlgib enamvähem kõik õieti va pokkeri terminid.

                  EI tõlgi :D

                  Comment

                  • tonis
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 334

                    #10
                    Re: 6max ja FR vahe - hea lugemine

                    selle tekstiga pani ikka väga mööda jah :D , kuid enne proovisin mingeid suvalisi tekste siis tõlkis suhteliselt hästi

                    Comment

                    Working...