2011. aasta oktoobris sõlmitud kihlveo käigus Two Plus Two foorumite kasutaja «ChicagoJoey» (tuntud ka PokerStarsis mängija nime all «JoeIngram1») saavutas Supernova Eliit (SNE) taseme kahe ja poole kuuga ning teenis...
Loe edasi ›››
Loe edasi ›››
Comment