Coachingud

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • urmo1
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 330

    #1

    Coachingud

    Mida te arvate coachingutest ja kas tuleb kasuks või pole eriti mõtet osta?Kui näiteks tahad nl 50 beatida.
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #2
    Re: Coachingud

    coachimine on kindlasti kasulik, aga 1-elt coachilt tuleks osta kindlasti vähemalt 5-6 tundi, et saada maksimaalselt kasu.
    Muidu enne NL100-t ei näe vajadust sellisel teenusel.

    Comment

    • krayzie
      Grinder
      • Oct 2008
      • 706

      #3
      Re: Coachingud

      kindlasti aitab

      mäletan et olin ise nl50 beatimisega tükk aega hädas kuni spect 2+2st tasuta coachimist pakkus. peale seda oli smallstakes suht ülejooks.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #4
        Re: Coachingud

        Olen mõelnud, et kunagi huvi pärast võiks mõnelt LAG tüüpi mängijalt coachi võtta, et aina LAGi ja LAGi maks oma mängu muuta.

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #5
          Re: Coachingud

          võib kasu olla, kui teed korraliku valiku. mul õnnestus krayzie nõusse saada ja kõik koos tehtud sessid ning hilisemadki jutuajamised olid väga mõnusad. kuigi paljude jaoks on tõenäoliselt oluline mängus toimuv, siis minu arvates peaks coach suutma edasi anda ka väliseid tegureid ja vaadet pokkerile, mida krayzie tegigi ja mille eest ma olen talle isegi tänulikum.

          seega olge valikut tehes hoolikas, kuigi eks klapp selgub alati hiljem.

          Comment

          • r3o
            FPP Pro
            • Apr 2009
            • 260

            #6
            Re: Coachingud

            Kas keegi oskab soovitada head coachi 50nl ja 100nl 6-max jaoks?

            Ise vaatasin, et see tegelane võiks ehk asjalik olla?
            http://forumserver.twoplustwo.com/10...winner-524550/
            Või saab nt dc-st kedagi parema hinna/kvaliteedi suhtega? Oskab keegi kommenteerida?

            Ühesõnaga novembri kuu oli mul 50nl 6-max-is 0.07PTBB/100. Ja kuigi jooksin 23k käe kohta ca 650$ (13 bi) alla ev tundub, et vajan esimest korda veidi kõrvalist abi, et 100nl liikuda.

            Ja kuidas coachingud toimuvad tavaliselt? Mis soft-i või lisavahendeid mul vaja on?

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #7
              Re: Coachingud

              Mikogo/Teamviewer + Skype, mikriga klappe vaja. Coaching ikka sitaks kasulik imo, ise septembris võtsin 5h, maksin üsna korralikult, miski 1500-2000$, aga jõhkralt kasulik olenemata kõrgest hinnast.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #8
                Re: Coachingud

                wow...1500-2000$

                Comment

                • daljoh
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1032

                  #9
                  Re: Coachingud

                  coca juhin su tähelepanu coddeci eelmise kuu graafikule :D

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #10
                    Re: Coachingud

                    Algselt postitas daljoh
                    coca juhin su tähelepanu coddeci eelmise kuu graafikule :D
                    tean...:D, aga nii palju coachile plekkida...mnjaa....obv et sellest on väga palju abi, aga lihtsalt see summa on suur :)

                    Comment

                    • daljoh
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1032

                      #11
                      Re: Coachingud

                      on näha et on abi olnud :D

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #12
                        Re: Coachingud

                        pm hakkan hetkel vist raha kõrvale panema :D

                        Comment

                        • daljoh
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1032

                          #13
                          Re: Coachingud

                          võta õppelaen ja investeeri see kasulikult! :D

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #14
                            Re: Coachingud

                            Keegi foorumist ei paku coachingut? Hetkel pusin NL50 FR kallal. Detaile tarvis, siis PM.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • r3o
                              FPP Pro
                              • Apr 2009
                              • 260

                              #15
                              Re: Coachingud

                              jah kui keegi siit foorumist 50-100nl 6-max coachingut pakub siis võiks mulle pm saata

                              Comment

                              Working...