deepest stacks

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #1

    deepest stacks

    ..mäletan, et kunagi sai küll NL10 lauas ~2000bb deep oldud, aga sellest shot puudub.
    suurima mis leidsin oli see:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    omahas obv pole see väga haruldane, aga alguseks käib kah, sn varjatud, aga kinnitan, et minu oma.

    andke minna!
  • tolmuahv
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 2502

    #2
    Re: deepest stacks

    Postitasin just PLO jutulõnga ühe käe PLO200, 1350bb pot. Endal meenub PLO50-st $1200-ne stack. Ehk siis 24 BI.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #3
      Re: deepest stacks

      9bi+ sellelt tegelaselt kunagi. Ligi 500 handi vist lasime jutti.



      Uploaded with ImageShack.us

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #4
        Re: deepest stacks

        PLO20 HU triobetis 2009 mingi 420€ oli ja UB-s kunagi PLO100s mingi 1.3k.
        NL-is pole nendest rohkem deep olnud kuskil 50 või 100.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #5
          Re: deepest stacks

          Mingi eestlasest fish eksis ükskord mu PLO HU lauda:

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #6
            Re: deepest stacks

            lol epic 5k+bb

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #7
              Re: deepest stacks

              Tagasihoidlikud 1000 bb
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #8
                Re: deepest stacks

                see fish oli EstPatric v :D ?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: deepest stacks

                  Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                  see fish oli EstPatric v :D ?
                  Jah. Nad ööotsa mängisid ja alati pidid 3bettima.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #10
                    Re: deepest stacks

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Tagasihoidlikud 1000 bb
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Aru ma ei taipa kuidas sellise lay outiga võimalik keskenduda on:S

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #11
                      Re: deepest stacks

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Jah. Nad ööotsa mängisid ja alati pidid 3bettima.
                      lulz. :D:D

                      Comment

                      • ristik
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 903

                        #12
                        Re: deepest stacks

                        NL50 HU deep lauas 1800+ daala oli. lasime sama härraga neljal laual HU-d, temal oli mingis teises lauas 1100+. Screen'i kahjuks pole

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #13
                          Re: deepest stacks

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Jah. Nad ööotsa mängisid ja alati pidid 3bettima.
                          see oli nii haige. Tahtsid preflop nii kaua min-reraiseda kui saab. Imo kuni 100$ni oli vist piir vms. ESTPATRICK oli gigapump tol hetkel :D

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #14
                            Re: deepest stacks

                            Sellistest värki ei mäletagi, kas keegi veel foorumikaaslasega madistanud?

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #15
                              Re: deepest stacks

                              harryahvenaga üritasime kah plo50 hu-d teha, aga kestid ainult 2bid, sest tüüp suutis paari käega mulle mõned 2 oudised välja imeda ja kadus isu ära kui sõber sulle nii teeb. Rankalt ja jaagupilt olen paar bi-d plo50-es välja meelitand:)

                              ontopic, siis ise istund trio nl10-e lauas ca 140-ga, aga pilt kahjuks eesti lauakas.

                              Comment

                              Working...