iPoker uuendab tarkvara jaanuaris

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    iPoker uuendab tarkvara jaanuaris

    iPoker pokkerivõrgustik uuendab oma tarkvara järgmise aasta jaanuaris, vahendab PokerUpdate.com. Sihiks on võetud lihtsus, kasutajasõbralikkus ja mängijate omavahelise suhtluse arendamine.

    Uue lobby disain on väga kena ja üheselt mõistetav, navigeerimist on muudetud hõlpsamaks ja loogilisemaks. Lisatud on mitmeid uusi funktsioone sealhulgas pokkeritoa sisene kirjade saatmise võimalus nii klienditoele kui ka teistele mängijatele.

    Eestlastele tuntuim iPoker võrgustiku pokkerituba on Olympic-Online.

    Uus lobby
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Võidetud turniiripileteid saab näha ühe klikiga
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Kalender
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Sõnumite saatmise võimalus. Mängijad saavad saata sõnumeid ka omavahel
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Viimati mängitud mängud
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Kui uus lobby ei meelde, saab alati kasutada vana
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Allikas: pokerupdate.com
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #2
    Re: iPoker uuendab tarkvara jaanuaris

    Nad võiks need debiilsed 3 valuutat ära kaotada, 1 is enough.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #3
      Re: iPoker uuendab tarkvara jaanuaris

      kalender tundub nuts teema..

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: iPoker uuendab tarkvara jaanuaris

        Loodetavasti siis saan jälle kasutada OO softi. Praegune kahjuks ei tööta endiselt minu masinas (ainus programm, millega probleemid).

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5
          Re: iPoker uuendab tarkvara jaanuaris

          looking forward!

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #6
            Re: iPoker uuendab tarkvara jaanuaris

            Tehke see korda, et kui ma proge käima panen, siis hiir ei jää paremasse ülanurka enam kinni.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #7
              Re: iPoker uuendab tarkvara jaanuaris

              Algselt postitas taipupole Vaata postitust
              Tehke see korda, et kui ma proge käima panen, siis hiir ei jää paremasse ülanurka enam kinni.

              http://www.google.ee/search?q=mouse+...w=1680&bih=904
              Mul hiir lihtsalt vilgub pidevalt ja soft maruaeglane.

              Comment

              • ment52
                Politseidokumendiga kusjuures!
                • Oct 2008
                • 1270

                #8
                Re: iPoker uuendab tarkvara jaanuaris

                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                Tehke see korda, et kui ma proge käima panen, siis hiir ei jää paremasse ülanurka enam kinni.

                http://www.google.ee/search?q=mouse+...w=1680&bih=904
                See peaks ATI videokaartide viga aegunud driveritega mitte ipokeri oma. Ehk siis tõmba uus catalyst.

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #9
                  Re: iPoker uuendab tarkvara jaanuaris

                  Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                  See peaks ATI videokaartide viga aegunud driveritega mitte ipokeri oma. Ehk siis tõmba uus catalyst.
                  Ei aita.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #10
                    Re: iPoker uuendab tarkvara jaanuaris

                    ATI kaartidega on koguaeg mingi rist ja viletsus, mu eelmisel arvutil oli ka, lõpuks isegi mõtlesin et postitan youtubesse video kuidas ma oma ATI kaardi haamriga ribadeks taon... sest lihtsalt sattusin järjest kahe erineva bugi otsa, mõlemad panid arvuti suvalisel hetkel crashima või siis sisselülitamisel restartima... mõlema kohta oli ATI kodukal note, et known bug, does not affect performance, no patch.. no türi küll, mul pohhui see performance kui arvuti suvalistel hetkedel lihtsalt restarti lendab... ühele bugile sain leevendust microsofti kodukalt mingi workaroundi näol, oli vaja mingeid settinguid ümber häälestada siis ei crashinud enam NII TIHTI, teise bugile ei saanudki leevendust ja vahetasin kaardi Nvidia vastu välja..

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: iPoker uuendab tarkvara jaanuaris

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      ATI kaartidega on koguaeg mingi rist ja viletsus, mu eelmisel arvutil oli ka, lõpuks isegi mõtlesin et postitan youtubesse video kuidas ma oma ATI kaardi haamriga ribadeks taon... sest lihtsalt sattusin järjest kahe erineva bugi otsa, mõlemad panid arvuti suvalisel hetkel crashima või siis sisselülitamisel restartima... mõlema kohta oli ATI kodukal note, et known bug, does not affect performance, no patch.. no türi küll, mul pohhui see performance kui arvuti suvalistel hetkedel lihtsalt restarti lendab... ühele bugile sain leevendust microsofti kodukalt mingi workaroundi näol, oli vaja mingeid settinguid ümber häälestada siis ei crashinud enam NII TIHTI, teise bugile ei saanudki leevendust ja vahetasin kaardi Nvidia vastu välja..
                      Võid ju selle video youtube üles panna aga sa pärast ise vaadata ei saa kui graafika kaart pooleks pekstud.... Aga mõnus lugemine (Y)

                      Comment

                      Working...