Mõtlesin, et võiks algatada sellise teema, kus kasutajad saavad üles tunnistada oma tiltamisi, bustoks minekuid jms, millest tavaliselt väga palju ei räägita teistele. Ma pole kindel, kas keegi üldse tahab konkreetselt rääkida oma kurvematest või õnnelikumatest gamblemis/tiltamis/busto lugudest aga ehk siiski.
Ise näiteks teeksin otsa lahti sellega, et kui alustasin rankaga 100$ usd bankroll building diili, siis diili reeglites oli ära toodud kogu br managementi värk jms. Esimese nädalaga sain nl10-s br peaaegu 2kordseks tänu lahedale upswingile. Kuid teine nädal ei läinud enam nii hästi. Ranka teadis, et olin vahepeal ca 40 usd peal. Aga mingi hetk langesin ca 25 peale ja läksin nl100 shortstackima/tiltima kogu rolliga. Õnneks pääsesin tookord puhtalt ja sain stacki natuke üles tagasi. Rankale ka rääkisin sellest mõned päevad tagasi, aga kui ta oleks tookord seda teadnud, siis kindlasti poleks tal olnud minusse mitte mingisugust usku enam ja kuna diili reegleid oli rikutud siis oleks ta mind 100% perse saatnud tol korral juba alguses. Saatsin talle käsi ka igapäev, siis deletesin nl100 tiltamis käed vahelt ära :P Vot selline ma olengi siis, tegelt eks tiltamisi veel igasuguseid juba muudes olukordades ka olnud, aga selline ülestunnistus siis hetkel.
Ise näiteks teeksin otsa lahti sellega, et kui alustasin rankaga 100$ usd bankroll building diili, siis diili reeglites oli ära toodud kogu br managementi värk jms. Esimese nädalaga sain nl10-s br peaaegu 2kordseks tänu lahedale upswingile. Kuid teine nädal ei läinud enam nii hästi. Ranka teadis, et olin vahepeal ca 40 usd peal. Aga mingi hetk langesin ca 25 peale ja läksin nl100 shortstackima/tiltima kogu rolliga. Õnneks pääsesin tookord puhtalt ja sain stacki natuke üles tagasi. Rankale ka rääkisin sellest mõned päevad tagasi, aga kui ta oleks tookord seda teadnud, siis kindlasti poleks tal olnud minusse mitte mingisugust usku enam ja kuna diili reegleid oli rikutud siis oleks ta mind 100% perse saatnud tol korral juba alguses. Saatsin talle käsi ka igapäev, siis deletesin nl100 tiltamis käed vahelt ära :P Vot selline ma olengi siis, tegelt eks tiltamisi veel igasuguseid juba muudes olukordades ka olnud, aga selline ülestunnistus siis hetkel.
Comment