Everleaf: Nädalas üle €750 võitnud mängijad eemaldatakse laudadest

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Everleaf: Nädalas üle €750 võitnud mängijad eemaldatakse laudadest

    Everleaf pokkerivõrgustik kehtestas hiljuti väga kummalise reegli: mängijad, kes võidavad nädalas vähemalt 750 eurot ei saa kuni järgneva pühapäevani rahalaudades mängida. Iga mängija nädala võidud nullitakse pühapäeva südaöösel ja kõik limiidi ületanud mängijad saavad taas rahalaudades mängida. See piirang ei kehti turniiridel.

    Minted Poker pokkeritoa esindaja «MintedNeil» selgitas 2p2 foorumites, et muudatus on võrgu, mitte pokkeritoa põhine. Tema sõnul see muudatus hõlmab ainult 0.004% kogu mängijatepagasist. Ta lisas, et 0.004% kogu võrgu mängijatest võidab pool kogu võrgu võitudest. Seega mängijad, kes jäävad ülejääva 99.996% sisse nautige nüüdsest nõrgema tasemega mänge, kuna suuremad võitjad on laudadest eemaldatud.

    MintedPoker.eu kodulehe majareeglite sektsioonist võib välja lugeda, et muudatus on vajalik kaitsmaks nõrgemaid mängijaid ja hoidma raha kauem ning rohkem ringluses. Üleüldse viimase aja pokkeritrendid muutunud järjest rohkem nõrgema mängija sõbralikumaks, samas võitvate mängijate vaenulikumaks.

    Enamus pokkeritube on läinud võrdselt-jagatud-rake (dealt method) arvutamise meetodilt üle panka-panustamise meetodile (contributed method) või hoopis võtnud kasutusele nn. «essence» meetodi (Ongame pokkerivõrgustik), kus rake arvutamisel võetakse arvesse ka võidud. Mida rohkem võidad, seda vähem rakebacki saad. Analoogsele süsteemi peaks lähiajal üle minema ka iPoker pokkerivõrgustik. Lisaks mitmesugused limiidid võitvatele mängijatele, anonüümsed lauad ja laudade peitmine. Nüüd siis ka laudadesse istumise piirang Everleaf pokkerivõrgustikus.



    Loe lisa: http://forumserver.twoplustwo.com/28...s-too-1134286/
  • Fuzzy
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2010
    • 452

    #2
    Re: Everleaf: Nädalas üle €750 võitnud mängijad eemaldatakse laudadest

    Hmm, kas on siis nii, et nädala lõpus vaadatakse võidusummad üle või on nii, et hakkan esmaspäeval mängima, võidan 750€ ja kohe ban? Viimane variant oleks küll päris naeruväärne, isegi kehvadel mängijatel tuleb ju tihti selliseid tõuse ette.

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #3
      Re: Everleaf: Nädalas üle €750 võitnud mängijad eemaldatakse laudadest

      hahhaaahaa

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Everleaf: Nädalas üle €750 võitnud mängijad eemaldatakse laudadest

        Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
        Hmm, kas on siis nii, et nädala lõpus vaadatakse võidusummad üle või on nii, et hakkan esmaspäeval mängima, võidan 750€ ja kohe ban? Viimane variant oleks küll päris naeruväärne, isegi kehvadel mängijatel tuleb ju tihti selliseid tõuse ette.
        Nii kui €750 täis on koheselt piirang peal kuni tuleva pühapäevani.

        Comment

        • neeme
          Grinder
          • Nov 2008
          • 540

          #5
          Re: Everleaf: Nädalas üle €750 võitnud mängijad eemaldatakse laudadest

          so fking sick! summa ka ikka väga normaalne irw.

          Comment

          • Fuzzy
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2010
            • 452

            #6
            Re: Everleaf: Nädalas üle €750 võitnud mängijad eemaldatakse laudadest

            No sellisel juhul lähevad isegi fishid leili sellise uudise peale. Mina kaasaarvatud, lol.

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #7
              Re: Everleaf: Nädalas üle €750 võitnud mängijad eemaldatakse laudadest

              Lubage naerda, aga 0.04% ei toimu kohe mitte 750 eurised swingid. Ka maailma halvimal mängijal võib tekkida 750 eurine swing

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: Everleaf: Nädalas üle €750 võitnud mängijad eemaldatakse laudadest

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                Lubage naerda, aga 0.04% ei toimu kohe mitte 750 eurised swingid. Ka maailma halvimal mängijal võib tekkida 750 eurine swing
                Ise mõtlesin ka. Või tõlkisin valesti? Pea pabulaid hetkel täis. Originaltekst: http://forumserver.twoplustwo.com/sh...7&postcount=30

                EDIT: samas võib tõsi olla. seal võidakse panna tuimalt 0.004% kogu mängijatepagasist, mitte aktiivsetest mängijatest.

                Comment

                • vennike
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1958

                  #9
                  Re: Everleaf: Nädalas üle €750 võitnud mängijad eemaldatakse laudadest

                  lol mul tuli eilne olukord selle uudisega meelde. mugavalt alkopoe ees.

                  Comment

                  • Fuzzy
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2010
                    • 452

                    #10
                    Re: Everleaf: Nädalas üle €750 võitnud mängijad eemaldatakse laudadest

                    Kui tõepoolest 750€ pealt kohe lukku läheb, jäävad NL200+ mängud küll väga hõredaks. 375 bb üles ja väljas!

                    Comment

                    • J0kker
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 865

                      #11
                      Re: Everleaf: Nädalas üle €750 võitnud mängijad eemaldatakse laudadest

                      Vähemalt kui nädala peaki saavutad(750€) ei saa seda maha tildata:D

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #12
                        Re: Everleaf: Nädalas üle €750 võitnud mängijad eemaldatakse laudadest

                        Selle aasta jaburaim pokkerisündmus on nüüd olemas.

                        Comment

                        • Kosmonaut
                          Grinder
                          • Feb 2010
                          • 584

                          #13
                          Re: Everleaf: Nädalas üle €750 võitnud mängijad eemaldatakse laudadest

                          Oma teiseks pokkeritoaks , kus nädalalõpus paar sessi teha, on päris hea võtta. Muidu ikka väga nõme asi NL100+ mängijatele.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #14
                            Re: Everleaf: Nädalas üle €750 võitnud mängijad eemaldatakse laudadest

                            huvitavad ärimehed on nende eurotubade bossid. Loomulikult loogiline, et seda rohkem raket saadakse, mida kauem fishid raha laudades keerutavad, aga nad ei saa aru põhiolemusest, miks fishid lauda tulevad. Selleks on lootus suurt raha teenida ja selle lootuse annavad neile suured võitjad. Pokerstars ja Fulltilt said sellest aru ja kuldasid üle paljud võitjad, toppisid nad oma nänniga telesse, saidid muutusid ülipopulaarseks ja omanikud rikkaks.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: Everleaf: Nädalas üle €750 võitnud mängijad eemaldatakse laudadest

                              Algselt postitas alaska Vaata postitust
                              huvitavad ärimehed on nende eurotubade bossid. Loomulikult loogiline, et seda rohkem raket saadakse, mida kauem fishid raha laudades keerutavad, aga nad ei saa aru põhiolemusest, miks fishid lauda tulevad. Selleks on lootus suurt raha teenida ja selle lootuse annavad neile suured võitjad. Pokerstars ja Fulltilt said sellest aru ja kuldasid üle paljud võitjad, toppisid nad oma nänniga telesse, saidid muutusid ülipopulaarseks ja omanikud rikkaks.
                              Jutul jumet aga ma arvan, et päris nii see ei ole. Olen ise 2-3 aastat tagasi everleafis mänginud ja tollal enamus rahalau actionist oli 50NL ja väiksemates laudades. Hetkel everleaf on maailmas 26-ndal kohal rahalaudade arvestuses jäädes alla pokkeritubadele nagu Enet, Cake, PKR ehk suht väike tegija.

                              Hetkel kokku 354 NLHE mängijat ja 100NL+ mängib 60 mängijat 16-nes lauas, millest 3 on HU. 60-nest mängijast 30 on 100NL ja 15 200NL. Paistab, et kõrgemad limiidid toovad saidile ainult 20% proitist aga viivad välja enamus rahast.

                              Ärilises mõttes hea otsus, pikemas perspetiivis -EV. Iga mõistusega mängija peaks aru saama, et tolles toas karjääri teha ei saa.

                              Comment

                              Working...