Re: OFFICIAL DONK PLAY THREAD
Limp KK,AA(tglt üldse limp aga see selleks) on selle teema materjal 100%-sa võtad väga hea käe ja mängid seda kõige ajuvabamal moel. Ja ära ürita seletada mulle, et tema liigutustes oli midagi mõistetavat peale turni panuse.
Algselt postitas mikk2468
Vaata postitust
K
4

, Q
5
3
Comment